reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Zatem czekamy :)

Czy wy też jesteście ciągle głodne ? Ja się dzisiaj nie mogę opanować, godzinka i mnie tak ssie, że brak słow 🤭 najgorsze, że dalej na nic totalnie nie mam ochoty i jem na siłę, zero smaków i zachcianek na cokolwiek


Ja co 2 godziny jestem glodna i to tak, ze mi w brzuchu burczy. Nie wymiotuje wcale - z jednej strony super bo nic po mnie nie widac, ale boje sie, ze sie strasznie roztyje przez to... a nie jestem taka szczupła... :(
 
reklama
My zamówiliśmy zdrapkę dla rodziców :)
Byłam dziś na wizycie na NFZ dramat, a że chodzę prywatnie chciałam, aby dał mi kilka badań nie dał 😁, usg wyprosilam widziałam ze serduszko bije więc się uspokoiłam, w jego pomiar to nawet nie wierzę bo zrobił to na odwal, wizytę następna prywatną mam dopiero za 2 tyg. Ogólnie to od tamtej wizyty miesiąc przerwy więc dlatego poszłam na usg na NFZ, buc straszny 🤦‍♀️
Robiłyście cytologię w ciąży teraz na początku?
Te wizyty usg są takie stresujące, noc z głowy zawsze 🤭

Mi lekarz pobrał jak byłam tydzień temu. To było 5+6.
 
Dlatego beż sensu pisać na dwóch grupach jednocześnie. Moim zdaniem zostańmy tu, zaraz będzie grupa prywatna i przeniesiemy się do prywatnej. A na fb przyjdzie czas.

Też mi się tak wydaje. Przeniesiemy się na prywatny, tam będzie można się lepiej poznać, zżyć i potem ewentualnie przenieść się na fb.
 
Wiem ze moze glupie pytanie ale jak mowilam jestem totalnie nowa… jak dolaczyc do grupy prywatnej i co to wlasciwie znaczy? Ten watek zostanie gdzies przeniesiony? Cos mam zrobic?

Ten wątek tu zostanie, tam zaczynamy od zera ;)
Ale wgląd będzie miał tylko ten co do niego należy, nikt losowy z zewnątrz tak jak jest tu teraz. Będzie można (jeśli ktoś chce) dodawać prywatne zdjęcia brzuszka, USG czy czego tam chcemy. Będziemy mogły zrobić osobne wątki tematyczne (np. zakupy wyprawkowe, zdjęcia brzuszków itp.)
A musisz dopisać się do listy, jak wątek prywatny zostanie utworzony to dostaniesz wiadomość prywatną z dostępem do niego ;)
 
U mnie serek wjechał waniliowy i wyjechał tak samo szybko, jednak dzień bez 🤢to dzień stracony, no cóż i znowu jestem głodna poprawiłam zupą jarzynową...... masakra haha🤪 zabieram sie za gotowanie rosołku, mi to tylko zupy wchodzą jakoś w miarę ze smakiem, resztę jem na siłę i ciągle mnie podbija
 
reklama
Do góry