reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny! Dziś się zdziwiłam, mój brzunio już jest na tyle widoczny, że pani w Biedronce zauważyła i powiedziała, żeby podejść bez kolejki i żeby ogólnie nie stać w kolejkach🙉 najpierw zapytała czy dobrze widzi 😉 głupio mi trochę było, ale skorzystałam, choć nie zamierzałam 🙂 oczywiście jakiś bulwers poleciał od pani, która zostawiła koszyk przede mną zajmując sobie kolejkę i jeszcze poleciała coś dobrać. Ale pani ekspedientka wytłumaczyła 😊
 
Za to ja już powinnam przestać jeść bo jutro badania z rana...a jak przestaję na 5minut coś mielić to mnie tak mdli że brak słów 😒 chyba czas się położyć jak małe dziecko o 21..
Miłego i spokojnego wieczoru dziewczyny ❤
Zazdroszczę tym z Was które nie mają w ogóle mdłości itp, ja to chyba mam wszystkie możliwe objawy jakie są w tej ciąży 😅
 
Cześć ciotki 🥰
Słyszałam dziś serduszko, piękna chwila. 🥹
Wszystko dobrze jak na razie. Kamień z serca.
Może dziś się wyspie bez dziwnych snów np. Takich ze piłam alkohol wiedząc o ciąży 😤😡!!
Dobrego wieczoru.
 

Załączniki

  • IMG_3261.jpeg
    IMG_3261.jpeg
    97,2 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczyny! Dziś się zdziwiłam, mój brzunio już jest na tyle widoczny, że pani w Biedronce zauważyła i powiedziała, żeby podejść bez kolejki i żeby ogólnie nie stać w kolejkach🙉 najpierw zapytała czy dobrze widzi 😉 głupio mi trochę było, ale skorzystałam, choć nie zamierzałam 🙂 oczywiście jakiś bulwers poleciał od pani, która zostawiła koszyk przede mną zajmując sobie kolejkę i jeszcze poleciała coś dobrać. Ale pani ekspedientka wytłumaczyła 😊
Ja tez dzis skorzystalam z pierwszenstwa w laboratorium 😂 chociaz u mnie to ledwo widac
 
Ja już nie wiem jakie wymowki mówić w pracy, ostatnio jestem taka zmeczona i spiaca non stop. Dzisiaj dodatkowo dopadly mnie jakies mdłosci w pracy i tlumaczylam się, że mam kaca po weselu 🙈🙈🙈 do tego dzisiaj wieczorem peklo mi naczynko w oku i jutro znowu mnie czeka sciemnianie.... dla mnie jeszcze za wczesnie na mowienie w pracy (8+5).
 
Dla dziewczyn, które mają cukrzycę stwierdzoną, to post z IG więc nie wiem czy na 100% prawda, ale myślę, że tej której będzie zależało sprawdzi to sobie dokładniej 😉
 

Załączniki

  • a429d49e-ba6d-4ba6-b5c5-be51b7715848.jpeg
    a429d49e-ba6d-4ba6-b5c5-be51b7715848.jpeg
    68,2 KB · Wyświetleń: 57
  • 5aa30d12-52bb-4cbf-987e-3333ffb155da.jpeg
    5aa30d12-52bb-4cbf-987e-3333ffb155da.jpeg
    57,2 KB · Wyświetleń: 60
A to ja mam według miesiączki 2.06 według usg 11.06 ostateczny termin mi poda po usg genetycznym.
To Ty już będziesz w domu a ja dopiero pojadę 🙆
Za to ja już powinnam przestać jeść bo jutro badania z rana...a jak przestaję na 5minut coś mielić to mnie tak mdli że brak słów 😒 chyba czas się położyć jak małe dziecko o 21..
Miłego i spokojnego wieczoru dziewczyny ❤
Zazdroszczę tym z Was które nie mają w ogóle mdłości itp, ja to chyba mam wszystkie możliwe objawy jakie są w tej ciąży 😅
Ja też wiecznie muszę coś mielić wieczorami a już jej wiem co. Z powodu ciąży nie biorę leków na refluks i zgaga mnie dobija. Albo zgaga albo ból żołądka. Już nie wiem co jeść 🤦
 
reklama
Do góry