reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co najlepiej nosić po porodzie?

reklama
@xXc0r4l1n3Xx A jak sobie radzisz z całą sytuacją? Masz dalej wsparcie bliskich?
Z Twoim zdrowiem wszystko jest OK po porodzie? Udaje Ci się odciągać pokarm?
Wydaję mi się że daję sobie dobrze radę, nadal mam wsparcie rodziny i chłopaka. Czuję się dobrze w tym tygodniu idę do lekarza.
 
A bardzo dobrze dziękuję, Lilianka też się miewa dobrze się strasznie ruchliwa zrobiła haha
To cudowne wieści ! Strasznie się cieszę, że wszysko ma się ku dobremu u was obu. Jesteś naprawdę młodą mamą i zdecydowałaś się wziąć na swoje barki dużą odpowiedzialność, ale z pewnością nie pożałujesz i za parę lat, jeśli nie od razu będziesz w małej zakochana ! Zajrzę do was od czasu do czasu :) Doczekać się nie mogę aż wyjdziecie ze szpitala, ale trochę to potrwa. Oby max 2-3 miesiące. Czeka was po szpitalu trochę wizyt u lekarzy ze względu na wcześniactwo, ale to już was pokierują specjaliści. Na pewno neurolog, kardiolog, okulista. Nie pamiętam, kogo jeszcze odwiedzały koleżanki ze wcześniaczkami.
W sumie to mam koleżankę, której synek urodził się w 28 tc i ważył 1600 g. 2 miesiące spędził w szpitalu.
 
reklama
Do góry