reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne podejście do in vitro

Mimi94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Październik 2019
Postów
5 941
Cześć w 06.21 miała punkcje, 09.21 pierwszy transfer - nieudany, 10.21 drugi transfer udany i 06.22 porod cc. Chcialabym podejść do kolejnego transferu juz ostatniego, stresuje sie bardzo, chciałabym porobic jakies badania. Zastanawiam sie jak to teraz bedzie. Czy moge zrobic cos by zwiększyć szanse na powodzenie.
Czy któraś też bedzie podchodzila do transferu po cc?
 
reklama
Hej, ja nie podchodziłam jeszcze do tematu ivf ale pewnie mnie to czeka jeszcze w tym roku. Z ciekawości: czy po cc lekarze zalecają rok przerwy z transferem? Czy może ze względu na to, ze to ivf (wiek, koszty przechowywania zarodków?) omija się to ograniczenie?
Jedyny przykład z mojego otoczenia, jaki moze trochę pasować to 3 ciąże mojej siostry (w tym dwie już mocno po 40), gdzie miała 3 cc i najwyraźniej żadnych problemów z zagnieżdżeniem i 3 zdrowych dzieci:)
 
Hej, ja nie podchodziłam jeszcze do tematu ivf ale pewnie mnie to czeka jeszcze w tym roku. Z ciekawości: czy po cc lekarze zalecają rok przerwy z transferem? Czy może ze względu na to, ze to ivf (wiek, koszty przechowywania zarodków?) omija się to ograniczenie?
Jedyny przykład z mojego otoczenia, jaki moze trochę pasować to 3 ciąże mojej siostry (w tym dwie już mocno po 40), gdzie miała 3 cc i najwyraźniej żadnych problemów z zagnieżdżeniem i 3 zdrowych dzieci:)
moja Pani dr od in vitro powiedziała, ze musi minąć rok. Ostatnio pisalam do koordynatorki z kliniki w tej sprawie to odp, ze +/-rok. Moja gin (nowa po ciąży ) powiedziała juz w styczniu, ze blizna jest bardzo ładna i ona daje zielone światło do starań. Wiem, ze wszystko zależy od stanu blizny dlatego zadbałam aby cesarkę wykonywał najlepszy lekarz ze szpitala w którym rodziłam. Wiem, ze są i przypadki kiedy kobieta zachodzi w ciążę 4-5 miesięcy po cc i jest wszystko dobrze. Jednak ivf to inna sprawa i tam juz się lekarz nie podpisze pod przeprowadzeniem transferu 5m-cy po cc
 
Do góry