reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nieodkładalna 🙈🙈🙈
Poza tym problem z kupami bo ich nie ma, mleka w jednym cycu nie mam, dokarmiam modyfikowanym. We wtorek mieliśmy szczepienia, tydzień temu podcinane wędzidło... trochę się dzieje.
A jak u Ciebie Antos?
No , mój też zrobił się trochę szalony jak to mówię;) albo zasypia na cycku albo na rękach.
I często mnie oszukuje że niby zasnął A za 3 minuty się budzi 😆. Także 20 minut usypiania i 3 minuty drzemki .
Dobrze że w dzień ma chociaż jedną długa drzemkę to można coś ogarnąć.
Zaczął mi ulewać ;(
Szczepienia pod koniec miesiąca dopiero. A jak mała zareagowała na szczepione ? Jakąś brałaś?
Jeśli chcesz rozkręcić laktacje to femal
..er i laktator. Na początku też musiałam trochę dokarmin ale w 3 dni się rozkręciło i teraz mam pomrożone nawet
 
reklama
No , mój też zrobił się trochę szalony jak to mówię;) albo zasypia na cycku albo na rękach.
I często mnie oszukuje że niby zasnął A za 3 minuty się budzi 😆. Także 20 minut usypiania i 3 minuty drzemki .
Dobrze że w dzień ma chociaż jedną długa drzemkę to można coś ogarnąć.
Zaczął mi ulewać ;(
Szczepienia pod koniec miesiąca dopiero. A jak mała zareagowała na szczepione ? Jakąś brałaś?
Jeśli chcesz rozkręcić laktacje to femal
..er i laktator. Na początku też musiałam trochę dokarmin ale w 3 dni się rozkręciło i teraz mam pomrożone nawet
Femal.tkier pije, laktator tez w ruchu.
Ja tez na początku mroziłam, miałam bardzo dużo zapasów. Ale niestety w 6 tyg przyszedł kryzys i zapasy się skończyły...
Moja tez ulewa, nie ma w tym nic złego gdyby nie to ciągle przebieranie jak uleje. Nie zawsze zdążę podłożyć coś. Karmienie nocne trwa wieki bo później wstaje miliona razy jak już zaśnie zobaczyć czy nie ulewa...
Szczepiłam 5w1. Miała refundowane że względu na niska masę urodzeniową, kupilam Prev.enar 13 na pneumokoki. Na pierwszej wizycie 3 zastrzyki i doustnie taki plyn na rotawirusa.
Po szczepieniu bez gorączki, bez obrzęków. Całkiem fanie. I na drugi dzień po szczepieniu upragniona kupa 🙈
Bardzo dobrze przybiera na wadze, waży już 3580 więc zaraz podwoi masę urodzeniową 😀
A co u Was? Juz się nauczyliście siebie?
 
Hej! Przychodzę do Was z innym pytaniem. Czy miałyście może problem z paznokciami po rozpoczęciu kuracji hormonalnej do invitro? Pojawiły mi się zmiany wyglądajace jak łuszczyca paznokci. Dermatolog mówi, że może to byś skutkiem terapii, a ginekolog, że mało możliwe, bo przy invtro doprowadzamy hormony do udawania pierwszego trymestru ciąży i wtedy zarówno włosy jak i paznokcie powinny być w lepszej formie. Pomocy :(
 
Dziewczyny czy test odczytany że tak powiem po czasie tzn rano zrobiłam i wyszłam do pracy nie odczytawszy wyniku jest wiarygodny
ja nigdy nie miałam kresek nawet gdy test odczytywałam kilka dni po - tak było niestety szukałam nawet fałszywych kresek. Kreski pokazywały się tylko w 2 przypadkach jak była ciaza biochemiczna i przy udanym transferze
 
ja nigdy nie miałam kresek nawet gdy test odczytywałam kilka dni po - tak było niestety szukałam nawet fałszywych kresek. Kreski pokazywały się tylko w 2 przypadkach jak była ciaza biochemiczna i przy udanym transferze
No ja pozytywny widziałam tylko raz w zeszłym roku przy ciąży która poroniłam a dziś ponieważ nie dostałam okresu który ostatnio po zastosowaniu ferstim miałam dwa razy po 29 dniach co się u mnie nie zdaza myślę a zrobię co mi szkodzi u ginekologa byłam tydzień temu pytałam czy widać było owulacje a on że nie widzi ciałka żółtego więc myślę pewnie znowu nic z tego nie będzie no nic zobaczymy co mi w kolejnym dniu sikaniec oszukaniec pokaże
 

Załączniki

  • IMG_20230407_185936.jpg
    IMG_20230407_185936.jpg
    483,8 KB · Wyświetleń: 93
No ja pozytywny widziałam tylko raz w zeszłym roku przy ciąży która poroniłam a dziś ponieważ nie dostałam okresu który ostatnio po zastosowaniu ferstim miałam dwa razy po 29 dniach co się u mnie nie zdaza myślę a zrobię co mi szkodzi u ginekologa byłam tydzień temu pytałam czy widać było owulacje a on że nie widzi ciałka żółtego więc myślę pewnie znowu nic z tego nie będzie no nic zobaczymy co mi w kolejnym dniu sikaniec oszukaniec pokaże
zawsze możesz zrobić teraz, ja nigdy nie robiłam z porannego moczu tylko wieczornego, a ten co pokazał mi ciąże po transferze robiłam po nocnej zmianie w pracy czyli mocz był chyba już kilkunastu w ciagu dnionocy
 
No ja pozytywny widziałam tylko raz w zeszłym roku przy ciąży która poroniłam a dziś ponieważ nie dostałam okresu który ostatnio po zastosowaniu ferstim miałam dwa razy po 29 dniach co się u mnie nie zdaza myślę a zrobię co mi szkodzi u ginekologa byłam tydzień temu pytałam czy widać było owulacje a on że nie widzi ciałka żółtego więc myślę pewnie znowu nic z tego nie będzie no nic zobaczymy co mi w kolejnym dniu sikaniec oszukaniec pokaże
test z actiona ten różowy? Jeśli tak to one mi najładniej pokazywały kreski
 
reklama
Do góry