reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, czy mialyscie kiedyś dziewczyny "przeciągnięta" stymulację? Niestety dziś wynik 0 zarodkow ;(. 17 dc stymulacja rekovelle. Było 10 komórek, 3 zdegenerowane "przejrzale", 2 niedojrzałe, 5 zapladniali. 1 tylko zaprodnila się prawidłowo 2PN. 1 zdegenerowana, a 3 0PN. Zarodek umarł w 5 dniu. Przy pierwszej procedurze na 7 komórek dojrzałych 6 się zaplodnilo prawidłowo i mieliśmy 2 zarodki. A teraz miało być mocniej, więcej i nic. Mialyscie kiedyś zdegenerowane komorki po stymulacji? Ile mcy przerwy robiłyście między kolejnymi procedurami?Pozdrawiam
 
Hej, czy mialyscie kiedyś dziewczyny "przeciągnięta" stymulację? Niestety dziś wynik 0 zarodkow ;(. 17 dc stymulacja rekovelle. Było 10 komórek, 3 zdegenerowane "przejrzale", 2 niedojrzałe, 5 zapladniali. 1 tylko zaprodnila się prawidłowo 2PN. 1 zdegenerowana, a 3 0PN. Zarodek umarł w 5 dniu. Przy pierwszej procedurze na 7 komórek dojrzałych 6 się zaplodnilo prawidłowo i mieliśmy 2 zarodki. A teraz miało być mocniej, więcej i nic. Mialyscie kiedyś zdegenerowane komorki po stymulacji? Ile mcy przerwy robiłyście między kolejnymi procedurami?Pozdrawiam
Miałam 6 stymulacji.. zawsze zapładniane wszystkie komórki, mąż ma azzosperie.
1 stymulacja - 12 komórek: 2 zarodki 5 dniowe, jeden 6 dniowy.
2 stymulacja - 11 komórek: 1 zarodek 3 dniowy - 2,5 letnia córka ❤️
3 stymulacja - 11 komórek: 1 zarodek 5 dniowy
4 stymulacja - 13 komórek: 2 zarodki 5 dniowe
5 stymulacja - 15 komórek: 0 zarodków
6 stymulacja - 13 komórek: 3 zarodki 3 dniowe, jeden 5 dniowy.

Także widzisz .. niby podobnie ale zawsze inaczej 😑. Możesz brać suplementy na poprawę komórek jajowych, zdrowe odżywianie, ruch ☺️
 
Hej, czy mialyscie kiedyś dziewczyny "przeciągnięta" stymulację? Niestety dziś wynik 0 zarodkow ;(. 17 dc stymulacja rekovelle. Było 10 komórek, 3 zdegenerowane "przejrzale", 2 niedojrzałe, 5 zapladniali. 1 tylko zaprodnila się prawidłowo 2PN. 1 zdegenerowana, a 3 0PN. Zarodek umarł w 5 dniu. Przy pierwszej procedurze na 7 komórek dojrzałych 6 się zaplodnilo prawidłowo i mieliśmy 2 zarodki. A teraz miało być mocniej, więcej i nic. Mialyscie kiedyś zdegenerowane komorki po stymulacji? Ile mcy przerwy robiłyście między kolejnymi procedurami?Pozdrawiam
u mnie było tak że komórki przestały się rozwijać po 3 dobie. Przy pierwszej stymulacji 2 trzydniowe zarodki podane mrożenie oczywiście ciąży nie dały 3 przestał się rozwijać po 3 dobie. 2 stymulacja 6 komórek jedna zdegenrowala 5 zaplodnili ale też przestały się rozwijać. Skutkiem było słabe nasienie męża. Później 3 stymulacja 21 pobranych chyba 2 zregenerował 6 zamrozili resztę zaplodnilo uzyskaliśmy 2 zarodki ładnie blastocysty więc kiepsko. Podane i nie dały ciąży. Później ponad 4 miesiące brania suplementów na poprawę jakości komórek i kolejna stymulacja rozmroOne 6 komórek z czego dwie się nie rozmrozily. Że stymulacji uzyskaliśmy 6 zarodków poddane badaniom genetycznym 4 zdrowe jeden podany niedawno ale nie dał ciąży
 
Miałam 6 stymulacji.. zawsze zapładniane wszystkie komórki, mąż ma azzosperie.
1 stymulacja - 12 komórek: 2 zarodki 5 dniowe, jeden 6 dniowy.
2 stymulacja - 11 komórek: 1 zarodek 3 dniowy - 2,5 letnia córka ❤️
3 stymulacja - 11 komórek: 1 zarodek 5 dniowy
4 stymulacja - 13 komórek: 2 zarodki 5 dniowe
5 stymulacja - 15 komórek: 0 zarodków
6 stymulacja - 13 komórek: 3 zarodki 3 dniowe, jeden 5 dniowy.

Także widzisz .. niby podobnie ale zawsze inaczej 😑. Możesz brać suplementy na poprawę komórek jajowych, zdrowe odżywianie, ruch ☺️
Brałam długo pregna start, mąż od 2mcy babystart. Może będę brać mioinozytol i dhea. Jakie przerwy między stymulacjami?
 
u mnie było tak że komórki przestały się rozwijać po 3 dobie. Przy pierwszej stymulacji 2 trzydniowe zarodki podane mrożenie oczywiście ciąży nie dały 3 przestał się rozwijać po 3 dobie. 2 stymulacja 6 komórek jedna zdegenrowala 5 zaplodnili ale też przestały się rozwijać. Skutkiem było słabe nasienie męża. Później 3 stymulacja 21 pobranych chyba 2 zregenerował 6 zamrozili resztę zaplodnilo uzyskaliśmy 2 zarodki ładnie blastocysty więc kiepsko. Podane i nie dały ciąży. Później ponad 4 miesiące brania suplementów na poprawę jakości komórek i kolejna stymulacja rozmroOne 6 komórek z czego dwie się nie rozmrozily. Że stymulacji uzyskaliśmy 6 zarodków poddane badaniom genetycznym 4 zdrowe jeden podany niedawno ale nie dał ciąży
Trzymam kciuki za resztę zarodków.
 
reklama
Jakie macie AMH ?
Ja mam 29lat a moje AMH to 1,2 zaczynam się martwić że szybko spada, badałam w listopadzie i było 1,4 w przeciągu 5 miesięcy spadło o 0,2
 
Do góry