reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Wzięłam Apap, męża wysłałam. Łykając normalnie płakałam, ze truje fasolkę ale już nie mogę
 
To jesteśmy w podobnej sytuacji. Ja też ponad rok od poprzedniej ciąży i też 2 poronienia za mną i też muszę czekać te 2 tygodnie żeby coś się wyjaśniło i żeby było trochę więcej wiadomo
Mam skan w przyszlym tyg. Too bedzie 6tyg i 5 dni. Oby tylko bilo juz serduszko! W poprzednich, ciaza zatrzymywala sie na 5 tyg i juz mialam oznaki braku implantacj - plamienia. Teraz jestem na lekach od poczatku ciazy jak i juz od samej owulacji i zero oznak ze cos nie tak. Oby tylko bylo dobrze. A bierzezs jakies leki?
 
złym samopoczuciem i cierpiąc z bólu bardziej szkodzisz moim zdaniem - bardzo dobrze zrobiłaś
@Majeczka1996 dokładnie tak jak mówi koleżanka wyżej. Apap jest bezpieczny w ciąży.
Na listopadowych jest dziewczyna, której lekarz na migreny pozwolił Ibuprom. Chyba się nie obrazi jak ją zawołam: @Lady With Cats a może i potwierdzi 😉😏❤️
 
u mnie kolejna wizyta 11.05 , a przewidywany poród 17.12 ☺️
Mało się udzielam, ale to przez złe samopoczucie - wymioty itp ☹️
Termin porodu mamy taki sam 😉
U mnie też ciężkie początki. Może nie mam nudności, ale kompletnie brak mi sił. Mieszkamy na 4 piętrze i wracając do mieszkania robię 3 przystanki 😄
 
U nas wszystko w porządku, mały człowiek ma już 2cm, serduszko bije prawidłowo <3 wielkość odpowiednia do wieku ciąży czyli 9+0.

Następna wizyta i tym samym prenatalne 01.06 :)
 

Załączniki

  • IMG_4782.jpeg
    IMG_4782.jpeg
    62,9 KB · Wyświetleń: 83
reklama
@Majeczka1996 dokładnie tak jak mówi koleżanka wyżej. Apap jest bezpieczny w ciąży.
Na listopadowych jest dziewczyna, której lekarz na migreny pozwolił Ibuprom. Chyba się nie obrazi jak ją zawołam: @Lady With Cats a może i potwierdzi 😉😏❤️
Oczywiście, że się nie obrazi.
Rzutem na taśmę jeszcze zdążyłyście, bo za godzinę wyjeżdżamy na lotnisko.

@Majeczka1996, Apap, czy tam raczej substancja czynna, którą jest Paracetamol jest jak najbardziej bezpieczny.
I tak, potwierdzam, iż lekarz pozwolił mi w razie bardzo mocnej migreny wziąć Ibuprom w dawce 400 mg, z czego skorzystałam raz w pierwszym trymestrze. Lekarz powiedział, że przecież codziennie Ibupromu nie przyjmuję, więc jak najbardziej mogę go zażyć.
Na mnie Paracetamol nie działa.

Mocnym bólem i złym samopoczuciem bardziej szkodzisz, aniżeli przyjętą tabletką przeciwbólową.
 
Do góry