reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023

reklama
Hej, rozpoczynam wątek grudniowych mam 2023.
Blade krechy potwierdziła beta - 21.
Termin (w zależności od długości nieregularnego cyklu ) to 1 grudnia (bądź 29 listopada).

Biorąc pod uwagę, że żeby mieć termin na 1 grudnia dzisiaj jest się 8dpo, a u Ciebie pik był wcześniej i wczorajsza beta już była już spora (jak na 7dpo) to wątpię, aby ten termin był wiążący bez przenoszenia.

Nie wspominając już o tym, jak fantastyczne jest kiedy ktoś pisze po latach starań, że chciałby móc założyć wątek X, a Ty minutę później mu ten wątek podbierasz (nawet dekfato nie mając na niego terminu) 🤡
 
Biorąc pod uwagę, że żeby mieć termin na 1 grudnia dzisiaj jest się 8dpo, a u Ciebie pik był wcześniej i wczorajsza beta już była już spora (jak na 7dpo) to wątpię, aby ten termin był wiążący bez przenoszenia.

Nie wspominając już o tym, jak fantastyczne jest kiedy ktoś pisze po latach starań, że chciałby móc założyć wątek X, a Ty minutę później mu ten wątek podbierasz (nawet dekfato nie mając na niego terminu) 🤡
Po pierwsze, nie wiedziałam, że nie mam prawa do założenia wątku bo Ty chciałaś założyć go pierwsza 🤦‍♀️. Druga rzecz - jak już byś chciała być tak dokładną to trzeba było czytać uważniej. Wczoraj było 10 dpo. Cykle mam 27-32 dniowe (zakładałam najkrótszy przy ustalaniu owu ale ciągle cykl był inny) pisanie komuś, że nie ma terminu do ciąży nie znając jego sytuacji jest żenujące. Termin - sugerując się długością cyklu jest 29 listopada - 1 grudnia. Coś jeszcze?
 
Po pierwsze, nie przeglądam forum cały dziwny i nie wiedziałam, że nowy wątek był założony (szukałam i go nie było). Druga rzecz - jak już byś chciała być tak dokładną to trzeba było czytać uważniej. Wczoraj było 10 dpo. Cykle mam 27-32 dniowe (zakładałam najkrótszy przy ustalaniu owu ale ciągle cykl był inny) pisanie komuś, że nie ma terminu do ciąży nie znając jego sytuacji jest żenujące. Termin - sugerując się długością cyklu jest 29 listopada - 1 grudnia. Coś jeszcze?

Tak, na szczęście taka wredna karma wraca ;)
 
Hej! Ja mam termin 25-27 listopada i tez chciałam się przenieść na grudniowe mamy, bo tam już dziewczyny ze sobą zżyte i nie nadążam 😅 dodatkowo pierwsza ciąże miałam wywoływana po terminie wiec jak tu tez tak będzie to pewnie będzie grudniak hehe:)
Szkoda, że nie chcesz z nami być.
Na pewno byśmy Cię z miłą chęcią przyjęły do swojego grona.

@Poziomka6 , zaproś koleżankę, my nie gryziemy🙂.
 
Hej! Ja mam termin 25-27 listopada i tez chciałam się przenieść na grudniowe mamy, bo tam już dziewczyny ze sobą zżyte i nie nadążam 😅 dodatkowo pierwsza ciąże miałam wywoływana po terminie wiec jak tu tez tak będzie to pewnie będzie grudniak hehe:)
Hej. To prawda, że wspaniały team nam powstał i nadal powstaje, bo mamusie ciągle dołączają 😉 Zżyte jesteśmy tak samo z pierwszą jak i ostatnią, która dołączyła do nas 😊 także jeśli tylko masz ochotę to zapraszamy, kilka dni i na pewno się odnajdziesz ❤️
 
Hej! Ja mam termin 25-27 listopada i tez chciałam się przenieść na grudniowe mamy, bo tam już dziewczyny ze sobą zżyte i nie nadążam 😅 dodatkowo pierwsza ciąże miałam wywoływana po terminie wiec jak tu tez tak będzie to pewnie będzie grudniak hehe
Napisałam wiadomość z prośbą o usunięcie tej grupy coby dziewczyna, która chciała ją założyć mogła mieć taką możliwość. Także może rzeczywiście na razie zostać na listopadowych i ewentualnie jak będzie założona nowa grupa wtedy zdecydowac. Myślę, że listopadowe mamy, mimo iż naskrobały już sporo, przyjmą nas grudniowki z otwartymi ramionami 😍
 
reklama
Po pierwsze, nie wiedziałam, że nie mam prawa do założenia wątku bo Ty chciałaś założyć go pierwsza 🤦‍♀️. Druga rzecz - jak już byś chciała być tak dokładną to trzeba było czytać uważniej. Wczoraj było 10 dpo. Cykle mam 27-32 dniowe (zakładałam najkrótszy przy ustalaniu owu ale ciągle cykl był inny) pisanie komuś, że nie ma terminu do ciąży nie znając jego sytuacji jest żenujące. Termin - sugerując się długością cyklu jest 29 listopada - 1 grudnia. Coś jeszcze?
Hej dziewczyny, ja jestem dziś w 10 +0 dokładnie :) ostatnia miesiączka 11.03.23 :) jak się zapisać do Waszego forum grudniowe Mamy? :) jestem nowa i nigdy nie pisałam jeszczr na żadnym forum :)
 
Do góry