reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wiem jaka jakość laboratorium. Z ebriologami rozmawiałam 3x i za każdym najpierw mówili co mieli do powiedzenia a później pytali jakie mam pytania i odpowiadali.
Ciepiela robił mi 3 transfery - 2 ciążę.
Każdy trochę inny. Teraz mam najwięcej progesteronu. 2x miałam klej (te udane transfery).
Co do selekcji nasienia to mieliśmy ale nie wiem jak to się nazywało dokładnie.
A kojarzysz Vitrolife? To dr C przeszedł niedawno do boćka? W Vitro jest ktoś godny polecenia?
 
Po kolejnym Usg serduszko jest, ale 3 dni roznicy, crl 0,80 cm. Krwiak 2 cm :/
Czy te 3 dni to duża rozbieżność? ??
Ciągle stresior, najpierw beta teraz krwiak i te 3 dni...
I procedura, 2 criotransfer: 5BB z 6 doby:
7dpt beta 65, ładny prog,
9 dpt beta 155, prog wysoko
15 dpt beta 586, a powinno byc pow. tys
16 dpt beta 818, a myślałam, że zacznie spadac
18dpt beta 1718

Usg 22dpt jest pecherzyk i pechezyk ż. 0.27 cm, na p. z. coś było, ale serduszka jeszcze nie.
USG 30dpt- wyniki jest ❤ crl 0.80 cm
 
Czy któraś z Was leczyła się z Bocianie w Gdańsku? Nowy oddział, jestem ciekawa jak laboratorium, sprzęt i doświadczenie embriologow oraz czy dostosowują się do cyklu pacjentki? Czyli punkcja i transfer wtedy kiedy wypada a nie kiedy pasuje lekarzowi.
 
Po kolejnym Usg serduszko jest, ale 3 dni roznicy, crl 0,80 cm. Krwiak 2 cm :/
Czy te 3 dni to duża rozbieżność? ??
Ciągle stresior, najpierw beta teraz krwiak i te 3 dni...
I procedura, 2 criotransfer: 5BB z 6 doby:
7dpt beta 65, ładny prog,
9 dpt beta 155, prog wysoko
15 dpt beta 586, a powinno byc pow. tys
16 dpt beta 818, a myślałam, że zacznie spadac
18dpt beta 1718

Usg 22dpt jest pecherzyk i pechezyk ż. 0.27 cm, na p. z. coś było, ale serduszka jeszcze nie.
USG 30dpt- wyniki jest ❤ crl 0.80 cm
Widzę, że mamy podobnie :). Lekarz krwiaka mi wykrył prawie 2 tygodnie temu. Był nieco wiekszy od zarodka. Od tamtego czasu leżę. Krwiak się trochę zmniejszył a maleństwo sporo urosło. Także nieprzemeczaj się. A w pomiarach mogą być błędy. U mnie na początku też crl wskazywał mniej niż liczenie od miesiączki a teraz się wyrównało. Lekarz mierząc może się pomylić bo mu kursor nieco zjedzie i już jest inaczej. Odpoczywaj i się nie stresuj . Wiem że tto trudne ale nic więcej się nie da zrobić
 
Dzięki, pytałam o jakość laboratorium. Jak embriolodzy bo to też ważne.., w no.vum niby świetne ale z kolei oni ceny chyba kosmiczne plus nie ma.jednego prowadzącego i trochę czuje ze nie do końca by mi to odpowiadało bo nikt nie bierze odpowiedzialności...Mogę wiedzieć ile miałaś procedur? (Przepraszam, ale już mi się wszystkie dziewczyny mylą troche). Wszystkie u Ciep...? Kombinuje? Szuka rozwiązania? Bo u nas musiałby faktycznie przeanalizować poprzednie..
Nie ma prowadzącego? Pierwsze slysze. Przez wszystkie lata tylko raz byłam na wizycie u innej osoby.
 
Nie ma prowadzącego? Pierwsze slysze. Przez wszystkie lata tylko raz byłam na wizycie u innej osoby.
O, to też dobrze slyszec:). Wcześniej od kilku osób słyszałam, że stymulacja u jednego, a później jak wypadnie...po godzinach przyjmowania i dniach też widać, że niektórzy lekarze są tylko kilka dni/tydz. Kogo polecasz? Masz porównanie z inną klinika? Ile procedur przechodziłaś? My musielibyśmy dojeżdżać z Poznania, n.ovum też ceny ma wyższe, ale skoro są tam specjaliści i podejdą rzetelnie warto przemyśleć temat. Chciałabym czuć się pokierowana, wysłuchana i zapiekowana - jak już się zdecydujemy. Napisz proszę coś więcej na priv, jak znajdziesz chwilę i ochotę, będę Ci ogromnie wdzięczna♡
Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny macie jakiś dobry sposób na zminimalizowanie bólu po zastrzykach na brzuchu? Masowanie miejsca po wkłuciu nic nie daje, siniaki wychodzą i z każdym zastrzykiem mam wrażenie że bardziej boli.
 
Do góry