reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogł połknąć baterię "paluszka"

Dołączył(a)
18 Maj 2009
Postów
2
Witam wszystkie mamy
Mam takie niecodzienne pytanie.
Mój 15 miesięczny synek bawił sie ostatnio pilotem od telewizora i stwierdziliśmy z mężem ze brakuje jednej bateri "paluszka". Poszukiwania w domu nic nie dały. Czy jest możliwe zeby malec mógł ją łyknąć? Wydaje mi sie to mało prawdopodobne ale jednak zapytam czy któras z Was slyszla o takim incydencie.
Prosze odpowiedzcie.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam wszystkie mamy
Mam takie niecodzienne pytanie.
Mój 15 miesięczny synek bawił sie ostatnio pilotem od telewizora i stwierdziliśmy z mężem ze brakuje jednej bateri "paluszka". Poszukiwania w domu nic nie dały. Czy jest możliwe zeby malec mógł ją łyknąć? Wydaje mi sie to mało prawdopodobne ale jednak zapytam czy któras z Was slyszla o takim incydencie.
Prosze odpowiedzcie.
Pozdrawiam
witam jestem Agnieszka:)Moja córeczka ma 22 miesiące i zaczeła mieć teraz też różne pomysły, przypadkach, dzieci napradwe różne rzeczy biorą do buzi wiem po mojej córeczce więc raczej uważaj na takie rzeczy jak kasa czy baterie bo sa niebezpieczne raczej jesli by zjadl baterie to by mu gdzies staneła ale wtedy napewno zauważyłabys że jest cos nie tak, mysle ze nie masz sie czym martwic tylko lepiej poszukaj tej bateri zanim naprawde ją znajdzie bobas i bedzie probowac jesc, moja córeczka jak miala ok 15 miesiecy to kiedy tez znalazla baterie i rozciela wargi przy wkladaniu jej do buzi bo wkoncu sie przewrócila z nia i dopiero wtedyu zauwazylam ze ja ma :) pozdrawiam
 
mi tez wydaje sie to raczej malo prawdopodobne,poszukaj dobrze tej baterii,czy moze juz znalazlas?moj olo tez probowal sie bawic takim rzeczami ale zabralam mu i schowalam,teraz nie ma dostepu
 
Witam wszystkie mamy
Mam takie niecodzienne pytanie.
Mój 15 miesięczny synek bawił sie ostatnio pilotem od telewizora i stwierdziliśmy z mężem ze brakuje jednej bateri "paluszka". Poszukiwania w domu nic nie dały. Czy jest możliwe zeby malec mógł ją łyknąć? Wydaje mi sie to mało prawdopodobne ale jednak zapytam czy któras z Was slyszla o takim incydencie.
Prosze odpowiedzcie.
Pozdrawiam
udało ci się znaleźć tą baterię???napisz bo jestem bardzo ciekawa czy rzeczywiscie mógł twój maluszek ją gdzies po prostu rzucić?:)
 
Witam:-) Mysza Miki wydaje mi sie to niemozliwe bo przeciezz jak połknąłby baterie to napewno mały by się dławił albo wywołaloby to inne objawy:tak:
 
jakis czas temu było głosno o przypadku chłopca, który połknął małą okrągłą baterię. Bateria się rozlala i niestety dziecko tego nie przeżyło.
Dla spokojnego sumienia zrobilabym dziecku badania: jakies prześwietlenie np.
 
jakis czas temu było głosno o przypadku chłopca, który połknął małą okrągłą baterię. Bateria się rozlala i niestety dziecko tego nie przeżyło.
Dla spokojnego sumienia zrobilabym dziecku badania: jakies prześwietlenie np.
a nie słyszałam nic, ale szkoda maluszka:( tylko w tym przypadku chodziło o baterię (paluszka)
 
reklama
Witam
Bateria sie nie znalazla ale bylam z malym u pani doktor i na szczęście nic nie polknal.
Doktorka osluchala mu jelita i zrobila przeswietlenie. Wszystko jest ok i ja mam spokojniejsze noce.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry