reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Melduje sie i na głównym heheh

Dzis w koncu mamy lato:-D I Hania wystrojona w sukienusie i majtaski pod kolor:-)
 
reklama
Kaka focie obowiązkowo :-)

A ja dziś uprałam X-Landera - zdjęłam wszystko i uprałam.
Ciesze się, bo taki zakurzony był strasznie.
W taką pogodę to szybciutko wyschnie wszystko.
 
moli mam pytanie, od kiedy dziecko moze jeździć na rowerze w foteliku. I czy lepszy fotelik czy ta przyczepka.

U mnie pogoda poprawiła i popołudniu mlody zasuwał po trawie, kocu i ogólnie szlał na dworze aod 11 do 20. Teraz wykąpany, M daje kache, więć mam kilka sekund, wpadne jeszcze.
 
Pati mojego męża już korci aby małego wsadzić w taki rowerowy fotelik i pojechać na wycieczkę.
Ale to jeszcze za wcześnie - wydaję mi się, że dziecko musi dobrze siedzieć.
 
Dobrze - pewnie, stabilnie.
Ale jest przypięty pasami więc to taka jazda jak w foteliku samochodowym.
No chyba, że się mylę to niech wypowie się ktoś, kto wie napewno.
 
magdziunia mnie korci, młody już od dłuższego czsu siedzi i siada i juz nie wiem co robić, z dwuch rzeczy to jest lepsze bo na konia go nie wsadze
 
reklama
Witam się i ja wieczorowo:-p
Ojj dziś było cudownie na dworzu,wszystkie smutki i doły poszły w niepamięć:-D:-D:-D Wiem powtarzam się ale kofam taką pogode!!!
Pati, Magdziunia ja nigdy nie używałam fotelików rowerowych więc się niewypowiem;-)
Co do fotek wrzuce jutro przy rannej kawce na bb:-D:-D

A gdzie reszta naszych babsztylów:-p
 
Do góry