reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

A ja wogóle to jestem pasudna...nawet nie pogratulowałam Wesolutkiej. Droga Pani Magister - serdeczne gratulacje!!!!

U nas nocka superowa. teraz piję kawkę. hanka w krzesełku wciaga biszkopta.
 
reklama
dziweczyny kiedy najlepiej jechać z maluszkiem, chodzi mi czy w nocy, czy nad ranem, nas czeka 6 godzin jazdy, klima w aucie jest, co sie przysda po drodze????
 
My jechaliśmy po południu. I najdłuzej jechaliśmy 3h. Wsadziałm ja do auta po posiłku w porze drzemki...ale małpicha spać nie chciała cała 3h;-) przydała sie torba z zabawkami, chrupki itp tid. żeby zajac malucha. Moze nad ranem było by najwygodniej jechac jak uda Wam sie go na śpiaco zapiac w foteliku...
 
Witam kobiety

Zacznę od tego że w końcu się obroniłam i w końcu jestem Pani mgr inż. K mnie wysyła na studia podyplomowe bo ie chce bym szła do pracy woli żebym siedziała w domu z mała a jak mam sie nudzić to żebym poszła na studia.
Jaguśka ma już 10 mcy, chodizmy na tą rechabilitacje drze sie tam niemiłosiernie( jak wtedy gdy była mała) ( Czarna ona nie ma dysplazji bioderek bioderka ma ponoć ładne równe ale ma mało siły) Poza tym jest ciągle uśmiechnięta ale pokazuje tez swoje rózk i jak jej nie pasi do krzyczy wygina się a jak jest na podłodze i czołga się to nie może sobie posiedzieć z zabawkami grzeczni tylko chodz za moją noga krok w krok i miauczy żebym ją wzieła.

Kaka ty mówisz , ż remon i masz dość u mnie już trwa bite 2-3 mies sama już nie wiem bo to trzeba wsio od nowa kłaść całą instalacje wylewki odłóg karton gipsy wsio i końca nie widać. Kiedyś pisałaś że masz plan na interes ale narazie nie zdradzisz czy już możesz zdradzić? Bo też chce co wymyślić? Noi na filmiku widziałam , że Hania tak samo się czołga jak Jagunia czy ona raczkuje też? Czy sama siada? Czy próbuje chodzić? Bo moja czasem sama usiądzię ale czasem ale jak się ją postawi na nóżkach to ona nie chodzi.Tylko stoi i sie cieszy.

Aśka u mnie z Jagną było podobnie ni w ząb nie chciała jesc ani mleka i jak wcześniej zupy jadła to tez nie chciała dopiero od tyg je w miare normalnie- ale jaki ja miałam na to sposób jedzenie w siedzonku tylko z zabawkami pełno zabawek a najlepiej taką mam książeczke z Fischer prica i tam się takie świeci i i jej właczam i karmie albo wziełam z biura od K taką babkę co siedzi na kiblu dzwoni tel a ona że tak powiem kożysta z toalety i tam różne dzwieki są bo innaczej tez nic nie chciała jeść ja normalnie aż wsciekła odwracała się zaciskała buzię lub ręką mi odpychała jedzeni spróbuj może ci się uda. Ja myślę że Rafałek to ma jkąś alergie i do roku jak mój chrzesniak na dużo rzeczy do jedzenia nie może sobie pozwolić.

Jagnie się coś pomyliło i śpi i śpi. A w nocy mi koncert dała.Ale mamy już 2 ząbki. Jutro jedziemy do urzędu wyrobić Jagnie paszport bo chyba jednak samolotem na wakacje lecimy noi ja jade do domku do Niewiadowa na pare dni sobie wypoczne a Jagna z dziadkami połobuzuje. Buśki dziewczyny
Brawo Brawo teraz masz wakacje:))))
no to my po weselu, poprawinach, imieninach i dzisiejszej rocznicy ślubu. Padam ze zmęczenia ale jestem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam :)

A mamy 3 ząbek :)
Gratki za kolejnego ząbka
dziweczyny kiedy najlepiej jechać z maluszkiem, chodzi mi czy w nocy, czy nad ranem, nas czeka 6 godzin jazdy, klima w aucie jest, co sie przysda po drodze????

Patrycja hmmm mi sie wydaje ze albo wieczorkiem albo najlepiej ruszyc nad ranem nawet o 4:tak: Choc mówia ze noc jest najlepsza pora na podrózowanie z dziecmi. My najdłuzej jechalismu ponad 3h i w róznych porach i nienarzekam na podróż. Zabawki, chrupeczki i napewno jakis przestanek aby rozprostowac kosci i bedzie dobrze. My jak bedziemy jechac to chyba z ranka aby uniknac korków bo tego najbardziej sie boje:confused2::baffled::crazy:

U nas dzis słonecznie i gorąco. A ja nadal czekam na nowy wózeczek narazie doszła torba i parasolka do niego:-D:-D:-D:-D
 
U nas tez ladnie :-) Zaraz musimy isc na poczte odebrac paczke.
Czarna jaki wozek w koncu kupilas :-)??
A ja sobie wczoraj zrobiłam paznokcie żelowe po ponad roku i nie moge sie teraz przyzwyczaic, czuje sie jak kaleka :-D hi hi A jeszcze sama z Rafałem :-D Biedne dziecko :-D
My w piatek jedziemy do Bydgoszczy na to wesele Patryka kuzynki :-) Czeka nas jakies 3h podróży...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny - ja tylko na moment, tylko ta strone poczytalam, dopiero wieczorkiem do Was siade.
Ppatqa - my jechalismy 10h od 22 do 8 rano a z powrotem od 21 do 7 i..rewelacja!!!! Jeszcze raz we wrzesniu bedziemy jechac tyle godzin i tez na pewno w nocy, bo Szymek spal cala droge..obudzil sie raz w nocy, zjadl, popatrzyl, pogadal do siebie i dalej spal.
 
U nas tez ladnie :-) Zaraz musimy isc na poczte odebrac paczke.
Czarna jaki wozek w koncu kupilas :-)??
A ja sobie wczoraj zrobiłam paznokcie żelowe po ponad roku i nie moge sie teraz przyzwyczaic, czuje sie jak kaleka :-D hi hi A jeszcze sama z Rafałem :-D Biedne dziecko :-D
My w piatek jedziemy do Bydgoszczy na to wesele Patryka kuzynki :-) Czeka nas jakies 3h podróży...

ahhh kolejna bedzie sie bawic na weselichu:rofl2::rofl2::rofl2: a jak tam twoja siostra urodziła juz czy cos popieprzyłam:-D:-D co do wózka pokaze jak przyjedzie (tylko kiedy:crazy:)
 
Witam
MIRABELKA swietne zdjecie w podpisie :tak:

My juz dzis po obiedzie i po drzemce poobiedniej Obie spalysmy Od kad chodze do nowej pracy i do domu przyjezdzam kolo 23 i zasnac nie moge Zasypieam kolo 1 w nocy to przed praca z oliwka po obiedzie mam drzemke I dobrze mnie ona robi :tak:
W niedziele w pracy OSA mnie udziabala :wściekła/y:
A wczoraj bylam wyrwac zeba MASAKRA:confused2:

Bylysmy juz na spacerku Byly szef chcial papiery moje pouzupelniac I powiedzial mnie ze jak cos to zawsze moge wrocic Jak on wlasnie bedzie kogos potrzebowal to On chcetnie mnie przyjmie spowrotem TO BARDZO MILE USLYSZEC TAKIE SLOWA OD SZEFA :laugh2:

Lece dac Oliwce jakas mala przekaske I ja sama ide na leczo i lece do roboty Milego popoludnia
 
reklama
Do góry