reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bajka czy Viva?

monika 29

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Sierpień 2009
Postów
15
Miasto
Zgierz
Jestem mamą prawie dwu letniej Wiktorii. Moja córeczka zamiast oglądania bajek woli Vive:-). Juz próbowałam z różnymi bajkami, niestety żadna ją nie interesuje. Zaraz płacze i woła: tany tany:blink:. Jak przekonać dziecko do bajek? Drogie mamy jak jest z Waszymi pociechami?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem mamą prawei dwu letniej Wiktorii. Moja córeczka zamiast oglądania bajek woli Vive:-). Juz próbowałam z różnymi bajkami, niestety żadna ją nie interesuje. Zaraz płacze i woła: tany tany:blink:. Jak przekonać dziecko do bajek? Drogie mamy jak jest z Waszymi pociechami?

U nas tez zainteresowanie kreskowkami jest minimalne. Coreczka nalezy do tych dzieci co to nie usiedza za dlugo w jednym miejscu. Lubi tanczyc, ale puszczam jej piosenki dla dzieci z plytek lub slucha doroslych z radia. Moim zdaniem video-klipy ne sa zbyt budujace dla malych dzieci :sorry: Sprobuj z tymi dla dzieciakow. Na youtube jest ich masa :tak:

Pozdrawiam i zapraszam na watek glowny :-)
 
Do góry