reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie! i wszystko co z nim związane

reklama
ja nosilam soczewki cala ciaze i nawet nie wiedzialam o przeciwwskazaniach:shocked2: mi nic nie bylo ale gdy jechalam rodzic wyjelam soczewki
 
A ja obu synów rodziłam w soczewkach - do szpitala brałam soczewki jednorazowe, żeby nie bawić się w płyn, pojemniczek itd.
 
Witam, poszukuję możliwości wykonania cięcia cesarskiego na życzenie, prywatnie, np. w prywatnym szpitalu, klinice, najlepiej w Poznaniu lub okolicach (ale jestem gotowa dojechać na poród do innego miasta).

Termin wyznaczony mam na 24 kwietnia 2010.
Proszę tylko o konkretne informacje dotyczące miejsca, a nie posty komentujące mój wybór, gdyż jestem absolutnie przekonana do cc i zdeterminowana, nie interesują mnie opinie za lub przeciw. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam wszystkich na tym forum ! :-)
 
ja niestety nie wiem gdzie jest w Poznaniu taki szpital i jak to wygląda finansowo, ale mogę Ci powiedziec ze ja z mojego cc jestem baaardzo zadowolona i za żadne skarby nie chciałabym rodzic sn. jak kiedyś jeszcze będę w ciąży to bardzo bym chciała urodzic przez cc. męczyłam się z potwornymi bolami brzucha przez 36h, a potem juz zapomniałam ze mnie cieli byłam tak zajeta coreczka :-) a i moja Pani jest nienaruszona a blizna nad lonem absolutnie mi nie przeszkadza:-D
 
Witam, poszukuję możliwości wykonania cięcia cesarskiego na życzenie, prywatnie, np. w prywatnym szpitalu, klinice, najlepiej w Poznaniu lub okolicach (ale jestem gotowa dojechać na poród do innego miasta).

Termin wyznaczony mam na 24 kwietnia 2010.
Proszę tylko o konkretne informacje dotyczące miejsca, a nie posty komentujące mój wybór, gdyż jestem absolutnie przekonana do cc i zdeterminowana, nie interesują mnie opinie za lub przeciw. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam wszystkich na tym forum ! :-)

zobacz na złotej liście tam laski pisały o klinice w wawie iatros czy jakos podobnie . ale napewno w poznaniu coś znajdziesz :tak:
 
Dziękuję Wam za odpowiedź, niestety Certus w Poznaniu nie ma oddziału położniczego (dzwoniłam już wcześniej).
Pozostaje Femina w Lubinie- 130 km od Poznania i 3.000 zł (ale tam w razie komplikacji nie przyjmują tylko odsyłają do publicznego szpitala na poród)
albo Medicover w Warszawie 330 km od Poznania (poród w promocji - trwa do 9 października, kosztuje tam aż 10.200 zł)
W sumie zdecydowałabym się na Feminę, ale jeśli w 8 miesiącu dostanę cukrzycy ciążowej albo nadciśnienia (tzw. stan przedrzucawkowy), to mnie nie przyjmą? I co wtedy? Zostanę na lodzie, bo w Warszawie najpóźniej umowę trzeba podpisać do 36 tygodnia ciązy.:-( I dlaczego tak drogo! :szok:
 
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/cesarka-na-zyczenie-22570/

Poczytaj, moze znajdziesz jakies cenne informacje. Kilka głupich komentarzy też tam jest, ale ignoruj je.
Jeśli odległość nie ma dla Ciebie znaczenia to mogę Ci napisać o cc w Katowicach i Bielsku Białej. Ale to już chyba z Poznania za daleko. Z doświadczenia wiem,że taka podróż po cc nie jest łatwa.
Może po prostu poszukasz u siebie lekarza, który Ci za kasę załatwi cc. Nie jest to problem, trzeba tylko pogadać.
 
reklama
Cesarka w prywatnej klinice to nie jest strata kasy - każdy wydany grosz jest tego wart. Jeśli chcesz, aby poród był miłym wspomnieniem pozbądź się na zawsze myśli o państwowej służbie zdrowia. Ja miałam wybór: św. Zofia albo Iatros - zdecydowałam się na to drugie i to była najlepsza decyzja w moim życiu. W tym czasie w św. Zofii była znajoma i nikomu nie życzę aby tam trafił. Wychodząc z Iatrosa już planowałam drugą ciążę :)

pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Do góry