reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
mnie dziś koleanka pocieszyła, że w Irlandii nie pije sie glukozy jako takiej, tylko napój energetyzujący :-) może przeżyję ;-) ale to dopiero w grudniu...

chyba z żyły pobierają, z palca byłoby za dużo zachodu :confused2:
 
Ja wczesniej mialam fajna ginke i sama robila ten cukier u siebie w gabinecie teraz nie wiem jak to bedzie i czy wogole tu w USA to robia bo nawet kolezanek sie nie pytalam.
 
A ja wg lekarza przytułam tylko pół kilograma !!Teraz waże 66,5 przy wzroście 173 :-) gdzie ta piękna waga sprzed czasów mojego męża tzn 58 kg..ale to inna bajka !! Ale wiecie co..zamiast sie cieszyć ...może i głupia jestem ale się martwię tym bo inne z 5kg są na + a ja :szok: Boję się ze z dziecinką cos nie tak - że mozę sie nie rozwija czy coś...wkręcam sobie i zeświruje do nastepnego usg pod koniec listopada:-( Czekam do 18tc i lece do prywatnego zeby mozna bylo zaliczyc do połówkowego to badanie a potem pojde normalnie w 22tc wg programu ZMiJ ! Musze zaspokoić swój niepokój bo niewytrzymam tego!!
- ja narazie 2 kg na minusie a jak wyglada moj brzuchol jest ogromny i dzidzia jak n swoj wiek to samo....w 1 ciazy tak samo mialam a maly sie urodzil 3800 i 58 cm ....wiec kazdy ma inaczej...


A propos jedzena to ja chyba jedyna musze sie ograniczac bo z moja waga to koszmar.... 30 kg wiecej niz 3 lata temu...musze dbac o to co jem bo mam astme i zebym nie miala dusznosci to musze byc szczupla a jak narazie to z 20 kg nadwagi ....ale jak urodze to ide gdzies sie zapisac na fitness albo jakis basen....
 
czarnuszka to po porodzie zakładamy suwaczki z naszą wagą i bierzemy się za tłuszczyk :-D ja mam 10 kg nadwagi po pierwszej ciąży (i 160cm wzrostu:zawstydzona/y:)

co do krzywej cukrowej to pobierają niestety z żyły, mi w sumie zawsze pobierają z żyły. Coś mi się zdaje że w tej ciąży mniej robie badań na krew, robiłam dopiro raz +badanie okresowe w pracy =to dwa razy

coś mnie choróbsko bierze :-( ehh
 
No cóż ja też mam sporą nadwagę przy wzroście 165 zaczynałam ciążę z wagą 92kg :sorry: W ciągu trzech pierwszych miesięcy byłam 5 na minusie, jak na razie odrobiłam z nich tylko 1kg ale jakoś utrata wagi mnie nie martwi ;-) A tkanka tłuszczowa nie wiem czy mi się zmniejszyła czy po prostu rozciągnęła na rosnącym brzuszku :laugh2:
 
Eh to ja chyba rekord mam :p 165 cm zaczynałam z wagą 72 i już 10 kg na plusie :( ale w sumie się nie dziwię ponieważ przed zajściem w ciążę byłam na diecie 1200 kcal przy której schudłam 23 kg, więc wszystko szybko wraca, nie ma co się martwić później zaczniemy wszystko gubić!!
 
Kurka dziewczyny.. szybko Wam ta waga leci.. a może ze mną jest cos nie tak, że mi tak wolniej?:eek::-( Bo ja mam dopiero 2 na plusie..:eek: Ale pewnie nadrobię w expresowym tempie i jeszcze Was przegonię cos mi sie wydaje..:eek:
 
reklama
ccaroline85- 23 kg?!!!! Wow! To dopiero sukces! A jaka diete stosowalaś bo mój mąż tez musi jakąs przejść chociazby ze względów zdrowotnych. Masz ją w wersji elektronicznej? M waży ok. 110 kg z czego chyba z 40 kg w brzuchu siedzi.Z nas dwojga on bardziej wygląda jak w ciązy:) Dwa lata temu przechodził taka dietę 13-dniową. Dla mnie masakra, w zyciu sama bym jje nie przeszła. Ale on wytrwał, zrzucił chyba z 15 kg, a potem.... pieknie je nadrobił z naddatkiem bo od razu po zakonczeniu diety powrócił do starych nawyków ( czyt. piwko wieczorem i schaboszczaki).
ja niby staram sie ograniczać aleco z tego skoro i tak rosnę w udach i tyłku, o piersiach nie wspominając. Najgorsze jest to , że dopiero zaczynam 5 miesiąc a już zrobiłam sie okrąglejsza na twarzy! Niektóre nie zmieniają się na buzi do 8-9 miesiąca a juz od połowy będe wyglądac jak buła buuu....
 
Do góry