reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne pobudki

moniał

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2009
Postów
33
Moja mała wcześnie zaczeła przesypiac nocki.Teraz ma juz prawie 6 miesiecy i zaczeła w nocy budzic sie czesciej z tym ze jest to na zasadzie złego snu gdyz nie wstajac właczam jej suszarke i po chwili znowu smacznie spi, jednakze ostatnio takich pobudek ma znacznie wiecej zastanawiam sie czy wrócic do nocnego karmienia,bo na ząbki mi to nie wygląda(nic na to nie wskazuje)?co radzicie?:blink:
 
reklama
Nie jestem pewna ale wydaj mi sie ze to moga byc zabki. Ma juz 6 mies. wiec moze sie zaczynac. A co do suszarki to zasnela bo jest przyzwyczajona do tego dzwieku i to ja uspokaja.
 
Mój mały też tak miał, raz dałam mu mleko to owszem zjadł, ale spać nie poszedł spowrotem... :dry: później do usypiałam jak wstawał i po jakimś czasie się nie budził. Zęby mogły być przyczyną.
 
Moja mała wcześnie zaczeła przesypiac nocki.Teraz ma juz prawie 6 miesiecy i zaczeła w nocy budzic sie czesciej z tym ze jest to na zasadzie złego snu gdyz nie wstajac właczam jej suszarke i po chwili znowu smacznie spi, jednakze ostatnio takich pobudek ma znacznie wiecej zastanawiam sie czy wrócic do nocnego karmienia,bo na ząbki mi to nie wygląda(nic na to nie wskazuje)?co radzicie?:blink:

no ja na Twoim miejscu bym nie wracała do karmienia.głód nie jest tutaj przyczyną pobudek tak mi się wydaje bo skoro już przesypiała nie jadł to się odzwyczaił.może masz za gorąco, albo to faktycznie ząbki.moja jak się jej w 4miesiącu wyrznęły dwie jedynki to tylko się śliniła i wsadzała do buzi rączki i co popadnie.a tak to była bardzo spokojna.2września patrze a tu na dole widać zęby:szok:a 3września już były na wierzchu:-Dja swojej też nie karmię juz w nocy od jakiegoś miesiąca może wiecej.może daj jej pić zmniejsz temperature w pokoju
 
moniał Mój Kacper przesypiał ładnie do 4 miesiac bo jak miał niespełna 2 to juz spał cała noc a tak jakies 2 tyg przed ukonczeniem 5 miesiaca zaczał sie budzic po 2 tyg pokazała sie jedna jedynka po kolejnych 2 tyg druga a teraz czekamy na kolejnego zabka bo od tamtej pory tylko raz mi ładnie nocke przespał. Tez myslałam ze jest głodny ale moje dziecko wyprowadziło mnie z bładu bo porostu zaczął pluc i teraz co najwyzej daję mu troszke wody w nocy
 
Do góry