reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
niby tak i widziałam że już cicho, ale musiałam swoje dodać, a co:-p no i może na drugi raz jej się nie chlapnie, zwłaszcza jako babie w ciąży:tak:
 
fuuu na słodko bleee
mi też już śledź coraz wolniej wchodzi (ale jem dopiero od 2 tyg, za to dzień w dzień, ale wcześniej to dłuuugo przed ciążą), a zostały jeszcze 2 słoiki... ze mną tak zawsze - jem coś, zaczynam jeść codziennie, kupuję hurtem i mi się za chwilę odechciewa i potem zapasy stoją po szafkach:eek: już tak mam komplet suszonych moreli, migdały, otręby, ogórki kiszone i grzybki w occie...:eek:
 
monikasia, sama wiesz, że przy dzidzi jest czasami tyle roboty, że chudnie się w oczach. Na pewno nie będziesz miała problemu z wagą:) Uśmiech Zuzi wynagradza mi z nawiązką każde przykre słowo, które usłyszałam w ciąży. Kurcze, co to będzie jak będę miała takie uśmiechy x2??? Chyba oszaleję ze szczęścia;)
Dzieki kochana;-):*
Tygrynko
jak ja lubie twoje szczere posty:tak::-)
 
W pierwszej ciąży przytyłam 20 kg. Jak to zrobiłam? Nie wiem. Nie miałam wagi, jadłam sporo słodyczy i tyle. Nie udało mi się zrzucic wszystkiego- zostało mi kilka kg na plusie. Teraz pomimo tego,że ograniczam słodycze mam 9 kg na plusie.
Wiele razy słyszałam opinię,że to ile tyjemy zależy od wagi wyjściowej. Więcej przytyje kobieta, która przed ciążą miała niedowagę.
Jaki by nie był powód przykro się robi czytając takie komentarze.
Żadna z nas nie chce wyglądac jak słonica i mieć wielkiej nadwagi.
Te, które miały szczęście przytyc mało myślą,że pozjadały wszystkie rozumy i że dla wszystkich to takie proste.
Ludzie są beznadziejni i lepiej żeby czasem się nie odzywali. Ja dziś w sklepie usłyszałam od pani pytanie" kiedy pani rodzi- juz czy w grudniu?". A skąd ten pomysł? A może noszę trojaczki i jestem w 5 miesiącu? Co ją to obchodzi - obcą mi babę? Kto jej pozwolił na takie pytania i komentarze? Oczywiście jak powiedziałam,że w lutym to usłyszałam tylko "ojjjjj a brzuszek taki duży".
No i co z tego ,że duży? A jest jakaś reguła odnośnie wielkości brzucha? Nikt nie pomyśli,że nie zbyt miło słuchac takich komentarzy? Chciałabym mieć zgrabniutki, malutki brzuszek i przytyć max 10 kg a tydzień po porodzie biegać w swoich ciuchach sprzed ciąży. Ale nie mam tyle szczęścia.
A najgorsze są właśnie baby. Te, które już urodziły zawsze twierdzą,że mało przytyły i miały najgorszy poród na świecie.
 
reklama
ale gorący ten wątek się zrobił :-)

ja miałam dziś wizytę i jak się położyłam to lekarz z przerażeniem mówi o widzę że tylko brzuch pani rośnie mało pani tyje, a jak kazał mi wejść na wagę i zobaczył 10kg do przodu to się chłopak zdziwił.:-) nie ma reguły, moja mama przytyła ze mną 6kg. tylko a ja ważyłam 3700g a z moim bratem 10kg,a ja już mam 10kg.męża siostra przytyła 35kg dziecko miało 5kg rodziła SN :szok:i wszytsko zrzuciłą, znam też taką pipę głupią co przytyła 6kg bo sie ograniczała i brzuch w 9 miesiącu miała taki jak ja miesiąc temu, a dzidziuś był mega malutki. ja mam gdzieś ile przytyje ważne żeby mój synuś był zdrowy
 
Do góry