Gosieekk
Fanka BB :)
Ja właśnie zajarzyłam, że smoczek, który kupiłam świeci w ciemności
Czapek nie mam wcale, oprócz trzech bawełnianych


Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
oj tak bardzo fajna sprawa jak smoczki świeca w ciemności co ja także takie kupieJa właśnie zajarzyłam, że smoczek, który kupiłam świeci w ciemnościCzapek nie mam wcale, oprócz trzech bawełnianych
![]()
oj tak bodziaki świetna sprawa i u mnie sa na pierwszym miejscuU mnie body obowiązkowo, na prawdę się świetnie sprawdzaSam pajac na gołe ciałko to trochę za mało.
Ja za to czpek mam mase a z bodziakami krucho, musze dokupic, nie wiem ktore lepsze na dlugii czy krotkina razie mam kilka na dlugi
![]()
A jeżeli chodzi o ubranka, to jakie kupujecie, bo ja mam przede wszystkim pajace.
Jako niedoświadczona mama, to boje się ubierać coś wkładanego przez głowe, a słyszałam, że bardzo praktyczne są body, no ale one są wkładanie przez główke... Ale sam pajac to wystarczy w domu, gdzie ciepło - a do wyjścia, co proponujecie pod kombinezonik?
Hmm w zimę to chyba jednak trochę za mało samo body i półśpiochy - dzidziuś powinien mieć jedną warstwę ubrań więcej niż my, a ja w samej bawełnianej koszulce w zimę nie siedzę, więc na body z długim pajac chyba, albo kaftanik, czy chociaż swaterek-tak mi się wydaje;-)jola.24 Ja do pewnego czasu miałam same na krótki rękaw, teraz mam i tych i tych dużo. Dla mnie nie ma różnicy, które są lepsze. Jeżeli ubierzesz na krótki rękaw to na to pajac a jeżeli na długi do śpiochy albo pół śpiochy. Ot takie moje spostrzeżenie![]()
Ja kupiłam kołderkę i podusię razem z pościelą Feretti w komplecie i jak dla mnie super - takie puszyste, fajne i to wypełnienie jest naturalne i ma różne atesty, co dla mnie ważnehello,
zastanawiam sie nad kupnem kołderki i poduszki do łóżeczka (140x70).
Podejrzewam, ze macie juz te podwórko przekopane
jaki wkład jest dobry? tzn. jakie wypełnienie? atesty itd.
\a moze macie jakiegoś dobrego sprzedawce na allegro? (najlepiej zeby miał tez poszewki od razu)
łóżeczka jeszcze nie kupiłam, ale chodzi mi po głowie 140/70, takie co potem tapczanik da sie zrobić.
pozdrawiam
mam właśnie większość rozpinanych body i tez polecam - niemowlaki nie lubia przebierania i ciągle przez głowę to troche męczy. A wiadomo, że na początku zanim do wprawy nie dojdziemy to nieraz przecieknie nam co nieco przez body i przebieranko będzie częstsze...Andzia kup body nie zakladane przez glowe,ja mam wiekszosc takich wlasnie.
Przykladowo takie:
Wickelbody online kaufen- baby-walz - Alles Gute für mein Baby