• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Wrzesień 2010...

ja narazie też zadnych mdłości i mam wielka ochote na owoce najbardziej na gruszki i mandarynki potrafia zjesc 5 gruszek na raz a w zeszlym tygodniu jadlam non stop kiwi czy to nie dziwne:szok:
to macie zdrowew zachcianki przynajmniej:tak: Mi sie niczego nie chce:no: Jem bo powinnam. Nie mdli mnie, nie mam smaków na nic a apetyt bardzo taki sobie..
Ja w pierwszej jadłąm mnóstwo słodkiego i owoców..i chłopak:tak:
 
reklama
witam z rana

ja sie obudzilam z obsesjazjedzenia wielkeij michy owsianki:tak:potem na obaid jedynie cochodzilo mi po glowie to kasza gryczana, zakupialmtezmakreleke wiec dziiaj kanapeczki zmakrelkaikiszonym ogorem... mniam

wiec krewetka domaga siej uz jakis witamek:happy2:mdlosci brak czuje sie super..pewnie dobadnie mnei w nast tygodniu:baffled:
 
Witam wszystkie mamuśki :tak: U mnie to dopiero początek, brak mdłości -na szczęście w poprzedniej ciąży strasznie mnie wymęczyły, ale póki co jest ok. Tylko strasznie szybko się męcze i trochę pobolewa podbrzusze. No i spaaać bym mogła cały dzień :-p
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry