reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

dzieczyny te baldachimy są poprostu piękne, ale my miec takiegho nie będziemy... bo niestety to pięknie wygląda, ale tyle kurzu się na tym gromadzi że szok... a że ja na kurz uczulona to obawiam się że moje uczulenie udzieli się Matiemu

kurzy sie tak samo jak i wszystko inne... wystarczy prac tak samo czesto jak pieresz posciel;-)
 
reklama
Mamo sowko super zakupki
Ja sama kupilam 3 komplety poscieli w bocki :-D kazdy kolor i do kolyski te spiace misie pomoaranczowe:tak: pewnie wystarczy jedna do kolyski jak na poczatek, pewnie bedziemy uzywac tylko z 3 miesiace.
 
Jestem, jestem, jestem :D

Całą uradowana bo kupiłam prawie wszystko co miałam na liście.
Jak nie macie kombinezonu to w croccodillo jest pelno i to o dziwo w ludzkich cenach ;P
Ja kupiłam taki śliczny w kolorze ciemnego brudnego różu z butkami i rekawiczkami za 73 zł.

W 5-10-15 za 29.99 kupiłam śliczny śpiworek do spania odzież 5 10 15 - NIEMOWLĘ może to nie zbyt tanio ale nie mogłam sie mu oprzeć :D

Zrobiłam wszelkie zakupy z cyklu wanienka, akcesoria, kosmetyki, pieluszki itp
Big zapas Pampersiaków bo w promocji były :)

W auchanie kupiłam 2 pack body z długim rękawkiem za 9 zł i do tego dostałam gratis czapuche i buciki z bawełenki.
Kupiłam butelke z lovi, smoki uspokajające z aventu i puche mleka z nestle h.a. 1 tak na wszelki wypadek ;)

Wszystko do szpitala juz praktycznie tez mam jutro bede sie pakować. to okaze sie jeszcze jak czegoś brakuje ;)

Napewno nie mam jeszcze: nocnej lampki ( allegro stoi otworem), jeszcze z jednej co najmniej zmiany pościeli ( jak bede na siłach we wtorek bede szyła sama), termometru dla małej, cieplej czapuchy i jakiegoś grubszego porządnego kocyka.
 
I mnie się udało zrobić dzisiaj ostateczne zakupy :-)
I w zasadzie MAM JUŻ WSZYSTKO :-D

Dziś odebrałam wózek z fotelikiem, folią przeciwdeszczową, śpiworkiem i torbą.
Jak złożę, to zrobię parę fotek i wrzucę na forum :-)

Kupiłam też butelki, smoczki, termometr do kąpieli, szczoteczkę do włosków- z canpol babies.
No a poza tym, to jeszcze: fridę do noska, termometr (do ucha i czoła) i kosmetyki typu kremy, płyn do kąpieli, waciki... :-)

Brakuje jeszcze spirytusu do pępka ;-)
Ale po to to już nie muszę osobiście, tylko Mojego wyślę...
 
W 5-10-15 za 29.99 kupiłam śliczny śpiworek do spania odzież 5 10 15 - NIEMOWLĘ może to nie zbyt tanio ale nie mogłam sie mu oprzeć :D
Napewno nie mam jeszcze: nocnej lampki ( allegro stoi otworem), jeszcze z jednej co najmniej zmiany pościeli ( jak bede na siłach we wtorek bede szyła sama), termometru dla małej, cieplej czapuchy i jakiegoś grubszego porządnego kocyka

noo kochana to Ty już gotowa:tak: a śpiworek nie wydaje mi się drogi, tzn nie wiem po ile są, ale ten za taką cenę wydaje mi się super zakupem bo jest naprawdę sliczny:tak:
mało Ci brakuje:tak:
ja też juz mam wszystko, tzn nie mam lampki, ale widziałam fajne tygryski z lampką w brzuszku w MediaMarkt za ok 60zł, ale to poczekam do narodzin i kogos naciągnę:-ppościele mam dwie i myślę że na początek mi starczą a jak będę się ruszać z domu to wtedy dokupię kolejną.. albo na Allegro;-) hmmm czego ja jeszcze nie mam... chyba wszystko:-D

I w zasadzie MAM JUŻ WSZYSTKO :-D
Brakuje jeszcze spirytusu do pępka ;-)
Ale po to to już nie muszę osobiście, tylko Mojego wyślę...

czekam na fotki wózka!!
no wiesz jak tylko spirytusu Ci brak to... niczego Ci nie brak:-D
 
W 5-10-15 za 29.99 kupiłam śliczny śpiworek do spania odzież 5 10 15 - NIEMOWLĘ może to nie zbyt tanio ale nie mogłam sie mu oprzeć :D

Niewiem moze sie nie znam ale nie wydaje mi sie ze to jest spiworek do spania, bo takie spiworki do spania nie sa z kapturami, i na zdjeciu wydaje sie dosc gruby. No niewiem moze sie myle.
 
mi się wydaje, że śpiworek jest wtedy, jak nóżki są zakryte... fakt najczęściej ramionka są gołe, ale może to jest jakaś wersja zimowa? :confused:
 
to może to jest właśnie jakiś do przenoszenia albo do spania w wózku czy coś? bo w domu to faktycznie raczej niewygodnie z tym kapturkiem:tak:
 
reklama
Do góry