reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

margot

Mamma Mia!
Dołączył(a)
4 Październik 2004
Postów
11 970
Hej dziewczyny,
Ponieważ jestem już w 6 miesiącu powoli dochodzi do mnie, że czas zacząć się rozglądać za rzeczami potrzebnymi dzidziusiowi. Chciałabym się przynajmniej zorientować w cenach i rodzajach wózków, fotelików samochodowych, nosidełek, łóżeczek i tak dalej. Na razie nie chce mi się łazić po sklepach, i stąd moje pytanie - może znacie jakieś fajne strony w internecie, gdzie można by to i owo pooglądać? Może uważacie jakieś firmy lub sklepy (tu interesuje mnie Warszawa) za szczególnie godne polecenia? Byłyście zadowolone z zakupu? Albo trafiły się wam/waszym znajomym jakieś buble, przed którymi warto ostrzec?
I tak większość rzeczy chcemy kupić używanych, w komisach albo na aukcjach internetowych, ale muszę przynajmniej wiedzieć co i za ile...
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam  :)
M.
 
reklama
Dzięki dziewczyny. :) Wieczorkiem sobie poprzeglądem, i wezmę się wkrótce za licytowanie. :)
Pozdrawiam, i zachęcam do dalszych wpisów bo pewnie nie tylko mnie się przyda ten wątek...
 
Niestety jest dość drogie ok.560zł,ale w hurtowej cenie jest troszke tańsze ok.515zł.Ale my zdecydowaliśmy się na nie bo ma dużo funkcji i za tą cenę moim zdaniem się opłaca.
 
Śliczne są te rzeczy,ale nigdy nie kupowałam przez internet i trochę się boję.Ale niektóre z tych żeczy widziałam w sklepach,np.to okrycie kąpielowe z kapturkiem mam takie samo :) kupiłam w sklepie.Może z czasem sie przekonam do zakupów przez net.
 
Bardzo dobry wątek bo mam zamiar tylko kupowac przez net może niektóre rzeczy w sklepie. Bo wydaje mi sie, że w necie jest o wiele taniej ładne rzeczy są i nowe. Np. łóżeczko ciekawie ile w sklepie w necie ok300zł nowe. Poszewka na poduszkę na kołderkę, baldachim, kołderka i poduszka, przescieradło z falbanką wszystko za 110zł. Czy rożek 0d 13 zł można kupić do 34zł.Tym bardziej, że kupuje się zapakowane fabrycznie opis jest wymiary itd. Choć nie byłam w sklepie i nie porównywałam jeszcze cen ale wydaje mi się, że taniej nie będzie ale kto wie. Napewno wszystko nowe mam zamiar kupować jak jest tak tanio.
 
reklama
Do góry