reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny,
Ponieważ jestem już w 6 miesiącu powoli dochodzi do mnie, że czas zacząć się rozglądać za rzeczami potrzebnymi dzidziusiowi. Chciałabym się przynajmniej zorientować w cenach i rodzajach wózków, fotelików samochodowych, nosidełek, łóżeczek i tak dalej. Na razie nie chce mi się łazić po sklepach, i stąd moje pytanie - może znacie jakieś fajne strony w internecie, gdzie można by to i owo pooglądać? Może uważacie jakieś firmy lub sklepy (tu interesuje mnie Warszawa) za szczególnie godne polecenia? Byłyście zadowolone z zakupu? Albo trafiły się wam/waszym znajomym jakieś buble, przed którymi warto ostrzec?
I tak większość rzeczy chcemy kupić używanych, w komisach albo na aukcjach internetowych, ale muszę przynajmniej wiedzieć co i za ile...
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam  :)
M.

reklama

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
Dzięki dziewczyny. :) Wieczorkiem sobie poprzeglądem, i wezmę się wkrótce za licytowanie. :)
Pozdrawiam, i zachęcam do dalszych wpisów bo pewnie nie tylko mnie się przyda ten wątek...

Luthien

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Niestety jest dość drogie ok.560zł,ale w hurtowej cenie jest troszke tańsze ok.515zł.Ale my zdecydowaliśmy się na nie bo ma dużo funkcji i za tą cenę moim zdaniem się opłaca.

Luthien

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Śliczne są te rzeczy,ale nigdy nie kupowałam przez internet i trochę się boję.Ale niektóre z tych żeczy widziałam w sklepach,np.to okrycie kąpielowe z kapturkiem mam takie samo :) kupiłam w sklepie.Może z czasem sie przekonam do zakupów przez net.

Płock-Asia

Mama czerwcowa'06 Entuzjast(k)a
Miasto
Płock, Gostynin, Łąck woj.mazowieckie
Rozwiązania
0
Bardzo dobry wątek bo mam zamiar tylko kupowac przez net może niektóre rzeczy w sklepie. Bo wydaje mi sie, że w necie jest o wiele taniej ładne rzeczy są i nowe. Np. łóżeczko ciekawie ile w sklepie w necie ok300zł nowe. Poszewka na poduszkę na kołderkę, baldachim, kołderka i poduszka, przescieradło z falbanką wszystko za 110zł. Czy rożek 0d 13 zł można kupić do 34zł.Tym bardziej, że kupuje się zapakowane fabrycznie opis jest wymiary itd. Choć nie byłam w sklepie i nie porównywałam jeszcze cen ale wydaje mi się, że taniej nie będzie ale kto wie. Napewno wszystko nowe mam zamiar kupować jak jest tak tanio.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Magdzik9111 Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia Lipcowe mamy 2018 139
creativo Przydatne rzeczy dla mamusi, zrób to sam, ciekawe linki, tutoriale, porady :) Dzieci urodzone w grudniu 2016 205
neska210 Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia Dzieci urodzone w grudniu 2012 800
buziak WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 988
marta2411 Lista rzeczy do szpitala dla mamy i dziecka Archiwum mam wrześniowych'10 236
bazylia24 rzeczy niezbędne dla Maluszka Archiwum - maj'09 391
mata-kow Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 4520
m_j WyPrAwKa i niezbędne rzeczy dla naszych bobasów.. Dzieci urodzone w październiku 2007 142
tygrysek3108 rzeczy dla naszych dzieci Dzieci urodzone we wrześniu 2007 2019
Patrycja35 Ciaza..odrzucenie od roznych rzeczy jedzeniowych:D Potrzebuję porady 25
G rzeczy La Millou Ogłoszenia - Warszawa 3
J Dziwne rzeczy sie dzieja, szczegolnie w nocy :( Roczniaki i dwulatki 5
emotion_sickness Wyprawka - Lista potrzebnych rzeczy Dzieci urodzone w czerwcu 2014 145
Madziulka1983 chwytanie rzeczy... Rozwój i zabawy 1
E Dezynfekcja używanych rzeczy Niemowlaki 21
M Listy: rzeczy potrzebnych do szpitala, wyprawkowe Dzieci urodzone w listopadzie 2013 9
G Osoby potrzebujące, które chciałyby otrzymać posiadane przez Fundację rzeczy prosimy Trójmiasto 0
C Rzeczy które warto zrobić przed porodem? Ciąża, poród, połóg 17
Kasiulek1984 Ubranka używane rzeczy Komis Piła 5
futrzakowa Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek Archiwum mam marcowych'11 2877
N Rzeczy zbędne i niezbędne - doświadczenia mam Dzieci urodzone w lipcu 2010 72
iwonka2006 Ciekawe rzeczy Dzieci urodzone w maju 2008 19
aniay Skaza Białkowa A Wprowadzenie Nowych Rzeczy... Kuchnia alergika 95
Aniaanka Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka? Potrzebuję porady 8
L Fotelik samochodowy dla noworodka Ciąża, poród, połóg 9
B Witamina D3 dla Maluszka Młodziutkie mamy 12
G Wyprawka dla blizniakow Mamusie bliźniat, trojaczków i... 10
Mała.czarna Suplemety dla mezczyzny. Potrzebuję porady 4
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
K Chinski kalendarz wersja tylko dla kobiet ciezarnych z 2019/20 Ciąża, poród, połóg 4
N Wózek dla dziecka Ciąża, poród, połóg 11
N Łóżeczko dla dziecka Ciąża, poród, połóg 6
M Kubek dla dwulatka Potrzebuję porady 5
Olaska21 Wprowadzenie kaszek z gotowym mlekiem mm dla dziecka które jest na innym mleku mm. Pomóżcie ! Dzieci urodzone w 2019 roku 7
N Imie dla dziecka Lipcowe mamy 2020 4
A Każdy znajdzie coś dla siebie.😉😉 Potrzebuję porady 1
c_or_nelia Ilość mm dla 6-tygodniowego niemowlaka Potrzebuję porady 8
L Flixotide-steryd dla dziecka. Potrzebuję porady 4
L Co kupić na prezent dla syna? Roczniaki i dwulatki 7
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
M Poradnik dla przyszłych mam Potrzebuję porady 9
B Najlepsze filmy dla Przedszkolakow Przedszkolaki 1
A Zajęcia dodatkowe dla dzieci Potrzebuję porady 8
Paulina_1982 Pilnie potrzebna pomoc finansowa dla IOP w Otwocku Adopcja 1
K Imiona dla dzieci, chłopczyk i dziewczynka Potrzebuję porady 61
P Kosmetyki dla maluszka Noworodek 63
K Wyprawka dla dzidziusia 😍 Potrzebuję porady 53
Dmalw ''podwyzka'' najniższej krajowej dla osoby na L4. Potrzebuję porady 20
Kazumi Wyprawka dla naszych Maluszków Lipcowe mamusie 2020 72
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0