reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciemnozielone kupki- dlaczego?

Dołączył(a)
4 Wrzesień 2009
Postów
5
Witam.

Od wczoraj moja mała zaczęła robić ciemno zieloną kupkę, nie boli ją brzuszek, nie płacze, nie ma problemu ze zrobieniem kupki. Od kilku dni podaję jej witaminę D (Pani doktor na pierwszej wizycie zaleciła), czy to może być z witaminki? Karmie małą butelką, cały czas tym samym mlekiem i daję tą samą wodę. Czy miał ktoś podobną sytuację???
 
reklama
Witam.

Od wczoraj moja mała zaczęła robić ciemno zieloną kupkę, nie boli ją brzuszek, nie płacze, nie ma problemu ze zrobieniem kupki. Od kilku dni podaję jej witaminę D (Pani doktor na pierwszej wizycie zaleciła), czy to może być z witaminki? Karmie małą butelką, cały czas tym samym mlekiem i daję tą samą wodę. Czy miał ktoś podobną sytuację???
a jaki to rodzaj mleka? czy HA?
 
Tak, Nan HA. Mała dostaje to mleko od początku i wcześniej nic się nie działo

to wszytko jasne! u mnie też tak było. w szpitalu musztardowa kupka była w domu przez jakiś czas, a tu nagle ciemnozielona! przeraziłam się! myslałam , że Franka jest chora. No i wyjaśnili mi , że mleko oznaczonym HA ma w składzie żelazo i stąd taki kolor kupki. Także się nic nie martw . przez cały czas kiedy będą nasze dzieciaczki jadły mleko HA to tak będzie.
Nasza je Bebilon HA1.

Pozdrawiam
Iza
 
Do góry