reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

reklama
Wszyscy mile widziani, a jak się spotkamy to poparujemy dzieciaczki i będą małe młode parki :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Któraś z Was pisala że mieszka nad morzem i zapraszałą Justynke. A ja? Ja też chętnie wpadne na wakacje na tydzien albo dwa ;-)
 
Ja tez sie pisze na kawke, a Filipek pomoże Robercikowi zabawiać panienki:tak::tak::tak::tak::rofl2:
To jak już was jest tyle , to jedna czy mniej nie zaszkodzi , kiedy, gdzie i dlaczego tak daleko:-)
A mój Maks też wiercidupa taka ,że szkoda słów , nawet pediatra mi powiedziała ,ze powinnam dostać nagrodę Nobla za ubieranie go:-D
 
reklama
niuta ty mi nie przypominaj o ubieraniu, bo ja wtedy cala mokra jestem :wściekła/y::-Ddo tego kiedys mi bębenki pekną od tych krzykow
 
Do góry