reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

Temat na forum 'dzieci urodzone w lipcu'09' rozpoczęty przez Anetka83, 25 Listopad 2008.

1. Anetka83

Anetka83 zbyt wiele...

wszędzie są takie wątki... więc postanowiłam założyć taki i tutaj :happy:
    Tak oficjalnie bądź mniej oficjalnie przedstawię się jako pierwsza;-)

Mam na imię Aneta, mam 25 lat mieszkam sobie w Krakowie z mężem, z psiakiem i z trzema papugami :)
    31 października zrezygnowałam z pracy a dwa tygodnie później okazało się że fasolka w brzuszku mi zagościła :-) Mam nadzieję i wierzę w to że jakoś sobie mimo tego poradzimy:)
    No i chyba jak my wszystkie... jestem pełna obaw...:sorry2:

Witam Was wszystkie bardzo serdecznie i mam nadzieje że razem dotrwamy do upragnionego lipca 2009 :-D

2. iwon3004

iwon3004 lipcowa mamuśka 09

To może ja będę druga......

Jestem Iwona, 26 lat. Mieszkam w Bielsku-Białej. Szczęśliwa mężatka od czerwca tego roku.:-) Pierwsza ciąża zakończyła się 4 dni przed ślubem. Teraz grzecznie siedzę na L4, dbam o dom i małego psiaka. No i modlę się by wszystko dobrze się poukładało:tak:

Trzymam kciuki za wszystkie lipcówki i pozdrawiam cieplutko:happy:

3. reklama
  4. Anetka83

Anetka83 zbyt wiele...

miło Cie poznać Iwonko :)

a co do ślubu... ja hajtnęłam ;-) się 2 czerwca 2007 :-)

5. iwon3004

iwon3004 lipcowa mamuśka 09

Mój ślub odbył się 13. czerwca w piątek :szok::-D Miała być godzina 13:30 ale już ktoś wcześniej zerezerwował tą godzinę

To tak dla przesądnych....;-)

6. sylwia.m

sylwia.m Szczęśliwa Mamusia:))

To i ja się dołączam:tak::tak:

mam na imię Sylwia:-D:-p Mam 26 lat i razem z mężem i rocznym synkiem mieszkamy sobie w Anglii.
    Teraz jestem znów w upragnionej ciąży z wstępnym terminem na 3 lipca. Syna rodziłam poźną jesienią i dlatego cieszę się że tym razem dzidzia przyjdzie na świat latem:tak:

Pozdrawiam Was i cieszę się że jest nas tak dużo:tak:

7. izabell96

izabell96 Lipcowe mamy'09

Witam
    Mam na imię Izabela, mam 22 lata. Z mężem po ślubie jesteśmy od 2 lat a razem łącznie jesteśmy 6 lat z kawałkiem. Mieszkam w Ełku jak narazie pracuję i jak będę dobrze się czuła to planuje pracować do czerwca. Mam juz 4 -letniego synka Kacperka. to moja druga ciąża z której bardzo się cieszę :-):-):-D. A i także mam psieka hehe ;-).

8. NataliaSe

NataliaSe lipcoweczka 2009

No to i ja sie przedstawie;-)
    Mam na imie Natalia, mieszkam z moim narzeczonym w Szwecji, a pochodzimy z Wloclawka. Slub planowany od stycznia na 19.09.2009 zostal odwolany:-D
    bedzie na razie tylko cywilny;-)
    To bedzie nasza pierwsza dzidzia, i juz nie mozemy sie jej doczekac:tak:
    Witam wszystkie lipcowki:):)

9. kinga12

kinga12 Fanka BB :)

Mam na imie Kinga,mam 27 lat. Obecnie mieszkam w Stanach, a pochodze z Pienin.
    Z mezem znamy sie prawie osiem lat, mamy trzyletnia corke Magdusie i teraz czekamy na kolejna dzidzie.:-D

10. reklama
  11. Magduska

Magduska Mama 2 super chłopaków

To teraz ja
    Magda lat 29 mieszkam w Gdyni, to będzie moja druga dzidzia, mam już synka Michałka lat 2 i 8 miesięcy, ślub wzięliśmy w kwietniu 2005 r a jesteśmy razem od 2000 :-). Siedzę w domu odkąd zaszłam w ciążę z Michasiem i jakoś mi tu dobrze. Mój mężuś jest tłumaczem szwedzkiego, ma swoje biuro no i na razie daje radę ;-)
    Pozdrowionka

12. pieprzyk

pieprzyk Zaciekawiona BB

HEj,
    mam na imię Gośka, mam 25 lat, prawie trzyletnią córę Gabi.
    Razem z mężem mieszkamy w Poznaniu.

Poleć forum