reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

Mam na imię Magda, mam 27 lat, mieszkam w Warszawie. Poprzedniej ciąży z synem nie udało mi się donosić (swoją drogą na dziś był termin), teraz udało mi się ponownie zajść w ciążę i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Od poprzedniej ciąży jestem na L-4, więc mam sporo czasu, żeby zająć się sobą i dzidzią. Z Tatą dzidzi jesteśmy prawie 6 lat.
 
reklama
Witam wszystkie szczesliwe mamusie:):)
Ja jestem Gosia, mam 23 lata.Obecnie mieszkam w Dublinie. Jestem szczesliwa mezatka od 8 czerwca 2007 (duzo nas bralo slub w czerwcu:):) i jeszcze szczesliwsza mama Bartusia ktory urodzil sie 7 pazdziernika 2007 tez w Dublinie.
Pozdrawiam
 
To i ja sie przedstawie...
Mam na imie Ola.Lat 29.Mieszkam w poznaniu.
Z tata naszej fasolki jestesmy od 3 lat w zwiazku nie malzenskim:)moze kiedys....
 
to na mnie kolej mam na imie Monika L.mam 29 lat mieszkam w Canadzie juz od 13 lat, mam 2 letniego synka Patryczka skonczyl wlasnie 2 latka 21 pazdziernika.
PObralismy sie z meze w bardzo szczesliwa date 7.07.2007 tak dziewczyny 777 lucky nr, a co najlepsze jest to ze mieszkamy po 777 nr domu, cos musi byc w tym..
Jestem w 9 tygoniu ciazy z drugim baby i bardzo oczekujemy dziewczynki zobaczymy co z tego wszysstkiego soe wykluje:laugh2::-)
 
Witam gorąco wszystkie mamusie ;)
Mam na imię Beata i w tym roku skończyłam 30lat. Pochodzę z Poznania a obecnie mieszkam w Szkocji. Z moim ukochanym jesteśmy razem od 5 lat a ślub braliśmy 27 kwietnia 2007.Wstępny termin mam na 2 lipca :-)
 
No to ja tez o sobie. Mam na imię Agnieszka i mam 24 lata, jestem z Mielca na podkarpaciu, a od ponad trzech lat mieszkam w małym miasteczku koło Rzymu, moj M jest włochem. wzieliśmy ślub we wrześniu 2006, a dokładnie trzy miesiące później urodził się Thomas. W styczniu straciłam aniołka w szóstym tygodniu. Moja Fasolka ma datę na 23 lipca, a muszę dodać, że23 to mój szczęśliwy numer, urodziłam sie 23, wzięliśmy slub 23 i Tomek też urodził sie 23, więc jestem teraz dużo spokojniejsza. Wszystkiego dobrego dla was i waszych fasolek
 
Ja mam na imię Kaśka mam 23 lata i mieszkam w małej miejscowości w województwie lubuskim z mężem no i od siedmiu tygodni z dzidzią w brzuszku. Nasz ślub odbył się 27.10.2007r.
 
Cześć dziewczyny:) Jestem Natalia i właśnie parę dni temu dowiedziałam się, że w moim brzuszku mieszka malutka fasolka:)
Oboje z mężem szalejemy ze szczęścia, pobraliśmy się bardzo niedawno a tu już taka niespodzianka:)
To będzie mój drugi dzieciaczek, bo mam jeszcze ośmioletniego syna z poprzedniego związku.Teraz celujemy w dziewczynkę , żeby było do pary:) Ale to okaże się w lipcu , termin mam na 15:)
Pozdrowionka i całuski dla wszystkich przyszłych mam:)
 
To i ja się przywitam :) mam na imię Alicja, jestem z Wrocławia, w zeszłym roku (25.08.07) wyszłam za miłość mega życia, a teraz spodziewam się następnej (tej w brzuszku) :-D wstępny termin na 12 lipca (ja jestem z 29 lipca) :-)
 
reklama
No to teraz ja :-)

Mam na imię Maja, mam 25 lat., mieszkam w Poznaniu.Od kilku miesięcy jestem szczęśliwą mężatką, a za kilka zostanę szczęśliwą mamusią :-). Myśleliśmy, ze dzidzia pojawi się w naszym życiu troszkę później, ale baaardzo się cieszymy, ze niedługo będziemy 3-osobową rodzinką :-).
 
Do góry