reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

Witam wszystkie lipcóweczki, chyba ostatnia się dopisuję, ale dopiero was odkryłam. Mam na imię Ola, mam 28 lat, mieszkamy z moim kochaniem w Irlandii. O maleństwo się staraliśmy od roku czasu, niestety 14tego października poroniłam w 6tym tygodniu ciąży no i taka niespodzianka, jestem znowu w ciąży. Z jednej strony szalejemy ze szczęścia a z drugiej mnóstwo obaw się nasuwa-czy nie za szybko bo zalecana przerwa, czy będzie dobrze tym razem.... Dlatego cieszę się że was znalazłam. Pozdrawiam gorąco i razem raźniej:)
 
reklama
Witam i ja.. z tego co widzę to zaliczam się już do grupy starszaków:szok:
Mam na imię Małgosia, mam 32 lata, mieszkam w Warszawie.
Z moim lubym znamy się już prawie 5 lat jednak dopiero w sierpniu tego roku postanowiliśmy powiedziec sobie TAK. Mam nadzieję, że nasze wspólne marzenia wkrótce się spełnią. Po pierwsze liczymy na to, że koło 5 lipca przyjdzie na świat nasza ukochana dzidzia. Po drugie - również w przyszłym roku planujemy wybudować nasz upragniony dom i wprowadzić się do niego jeszcze przed jesienią/zimą (już w trójkę). Na razie uzupełnieniem naszej rodzinki jest pewna czarna długonoga 8-letnia brunetka MELA (vel. Klusia) - suczka przygarnięta kilka lat temu ze schroniska.
 
No to i ja sie witam...
Mam na imię Magda, lat 29, również jestem warszawianką..
Od 1,5 roku szczęśliwa żona swojego męża, obecnie z planami na macierzyństwo:tak:
Na codzień dni wypełnia mi praca, w wolnej chwili lubię ucieczki z miasta... najchetniej na Mazury.....
 
miło mi Was poznać :-)

goteczka witam w klubie szczęśliwych "posiadaczy" (że tak to brzydko nazwę;) ) bidulek schroniskowych :happy:
 
Ostatnia edycja:
Witam,
chętnie dołączę do szacownego grona lipcówek 2009. Mam na imię Ewa i mieszkam z mężem w Warszawie. Mam 30 lat i będzie to moja pierwsza dzidzia;-). Bardzo się cieszę, trochę denerwuję ...
 
Ja mam na imie Asia i chwilowo jeszcze mieszkam w Holandii, ale juz niebawem wracam na stałe do Polski. Mam 23 lata i mieszkam z M i psem o imieniu Spyke. To moja druga ciąża i mam nadzieję, że tym razem URODZE i to zdrowe dziecko
 
Witajcie!
Nawet nie sądziłam, że lipcóweczki to tak duże i zaszczytne grono.
Przychodzę do Was ze styczniówek 2007, mam 28 lat, prawie 2 letnią córcię Emilkę, a teraz czekam na drugie dzieciątko. Termin na 19 lipca.
Pracuję, zajmuję się domem i chyba muszę trochę zwolnić.
na moim koncie również jedna utracona ciąża w 2005 roku.
Od ślubu minęły nam 4 lata.
 
Witam drogie zaciążone mamy!
Dołączam się do Was. Termin mam na 29 lipca, to nasza druga dzidzia.
Mam na imię Renata.:-)
 
reklama
Lorien - miło zobaczyć dziewczynę z bliskich rejonów. Masz śliczną córeczkę.:-)

Renee29 - Witamy w gronie lipcówek 2009:happy:
 
Do góry