reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

Witam! Mam na imię Agnieszka, mieszkam pod Warszawą, mam prawie 28 lat;). Jestem szczęśliwą mężatką od 6 lat i szczęśliwą mamą dwóch chłopców (Maciuś i Mikołaj - 3 i 4 latka:-)). Spodziewamy się teraz trzeciej dzidzi - jestem w 7 tygodniu ciąży - mam nadzieję, że tym razem będzie to dziewczynka. Pozdrawiam
 
reklama
Ja również zostanę lipcową mamusią:)!!!:tak:
Mam na imię Ola i mam 26 lat.Jestem mężatką od ponad dwóch lat, mieszkamy w Krakowie.
Jesteśmy wielkimi szczęściarzami, ponieważ nam udało się za pierwszym razem od momentu podjęcia decyzji o dzidziusiu. Ale myślę, że te 2 lata zastanawiania się czy to już ten czas wystarczyły i musiało się udać:)
Nasza dzidzia ma przyjść na świat 7 lipca, a my już się nie możemy doczekać pierwszego potomka. :tak:

Pozdrawiam serdecznie wszystkie lipcóweczki i życzę dużo zdrowia i spokoju:)
 
Dziewczyny , szukam jakiegoś dobrego lekarza/profesora/doktora przyjmujacego prywatnie, który na co dzień pracuje w Szpitalu na Madalińskiego w Warszawie. Będę wdzięczna za wszelkie informacje
 
Hej Anetko:-) Dziękuję za powitanie, również jest mi bardzo miło, że jest jeszcze ktoś z Krakowa! Przy okazji mam do Ciebie pytanko. Czytałam na forum, że miałaś wysokie IGg. Ja również mam ten problem IGm jest niskie na szczęście. Lekarka kazała mi powtórzyć te badania i jeżeli będzie rosło to znaczy że jestem teraz chora, jeżeli spadnie to oznacza, że najprawdopodobniej przechodziłam niedawno. I jeszcze jedno, możesz zdradzić do kogo chodzisz?
Pozdrawiam serdecznie
 
Witam,
Ja za względu na brak czasu (praca) mało udzielam się na forum (ale to nie znaczy, że nie jestem na bieżąco):-) Mam na imię Magda, mam 26 lat, a w związku małżeńskim jestem od 24 września 2005 roku. Po długich staraniach (i niestety po stracie dzidzi w 10 tygodniu w 2005 roku) teraz oczekujemy z niecierpliwością naszego potomka:-) (termin na 15 lipca) Jestem pełna obaw, ale i dobrej myśli..., bo przecież cuda się zdarzają. A jak inaczej można nazwać ciążę:-) Pozdrawiam wszystkie lipcóweczki
 
Ostatnia edycja:
Hej. Ja też jestem prawie z Krakowa - z Balic. Teraz jestem w 9 tygodniu ciąży i nasze maleństwo urodzi się w okolicach 5 rocznicy ślubu. W ciążę zaszłam po rocznym leczeniu hormonalnym i niestety ciąża już z tej racji jest zagrożona. Ja jestem jednak dobrej myśli. Pozdrawiam wszystkie przyszłolipcowe mamusie.
 
Witam Wszystkie mamusie
chyba czas dołaczyc do grona lipcóweczek:-D
mam na imię Dorota, mam 25 lat pochodze z Sandomierza.
to moja druga ciąza. pierwsza niestety straciłam w marcu tego roku, było puste jajo plodowe. teraz juz wiem ze dzidzia jest i bije jej serduszko. wedlug OM termin mam na 23 lipca.
 
reklama
Do góry