reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

Witam Dziewczyny
mam 24 lata,jestem z Czestochowy, w tym roku wzielismy slub 12 lipca a tu druga niespodzianka jestem w ciazy i spodziewamy sie dzidziusa 7 lipca 2009 wiec prawie na nasza rocznice:-)
krotko o sobie hmm... duzo przeszlam, uwielbiam duzo czytac
nie pracuje poniewaz studiuje dziennie, obecnie jestem na etapie pisania pracy
co do zwierzatek mam kotka-rudzielca dachowca(toxoplazmoza:-D), dwa pieski i moje ulubione rybki pyszczaki:-D
pozdrawiam Wszystkie Lipcowe Mamusie
 
reklama
Witajcie nowe mamusie i tatusiu!!!

nikolleczka - widzę, że termin mamy na ten sam dzień:-) Ciekawe czy będziemy takie terminowe;-)
 
Witam Was tutaj
Jestem Magda mam 24 lata i to moja pierwsza ciaza:tak:Mojego chlopaka poznalam 25.09.2007 na Krecie tak bum i milosc Dzidzi planowalismy juz od maja Teraz przeprowadzilam sie do ponurej Anglii bo On nie wyobraza sobie mieszkac w innym kraju Taki Angol:-)no coz
I wiecie co?On jest ode mnie mlodszy 4 lata a czasem sie czuje ze to ja jestem dzieckiem:baffled:
 
Witam nazywam się Anita mam 21 lat jestem meżatka od 3 lat mam juz coreczke ktora urodzilam 13,12,2004 ,wiec jestem mlodą mamą,,teraz spodziewam się drugiego dzidziusia na 13 lipca mysle ze to juz w koncu czas,Rowniez pracuje, chodze do pracy bo jak narazie dobrz sie czuje.:-):-D,A mieszkam sobie Tczewie...:-)
icon10.gif

Pozdrawiam wszystkich użytkowników BabyBoom.
 
No to i ja, choc wczesniej zaczelam pisac na lipcoweczkach.. mimo to przedstawie sie:)
Mam na imie Ola i 29 lat mam synka lobuza 2 l i 4 m teraz oczekuje nastepnej dzidzi (dla mnie wszystko jedno, byle zdrowe) dla m fasolka. Mieszkam w Londynie maz jest wlochem (takie male zamieszanie) Termin na 8 lipca hmmm.. ciekawe jak bedzie:crazy: Pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne mamusie
 
witam
dziś dołączyłam więc sie przedstawię

mam na imię Agnieszka, mam 25 lat, jestem mężatką ponad 2,5 roku, mieszkamy na Podkarpaciu
obecnie oczekuję pierwszego dziecka, jestem w trakcie 10 tygodnia, termin mam na 30 lipca,
nie moge się już doczekać, bardzo się boję bo już raz poroniłam ale jestem dobrej myśli i wierzę że tym razem będzie szczęśliwe zakończenie
:-)
 
Idąc za powyższym przykładem parę słów o sobie
Jestem Ania, wiek 29 lat - już nie długo zmiana kodu i trójka z przodu :-D, mieszkam w okolicy Gdańska więc Pomorzanka ze mnie. Mężatką jestem od września 2004, 12 lipca 2006 zostałam mamą ślicznego i niepozbawionego temperamentu synka Tymoteusza a teraz zamierzam ten wyczyn powtórzyć z terminem na 17-go lipca :-) choć w skrytości marzy mi się córeczka...Mieszka z Nami nasza ukochana psica Briana, moje drugie oczko w głowie.
Pracuje w branży odzieżowej i póki zdrowie pozwoli postaram się być aktywną mamą. Moim hobby jest wizaż i w lutym po roku nauki zdobędę dyplom Wizażu i Stylizacji :-), bardzo czekam na ten moment ale teraz już bardziej z lenistwa niż ambicji - chce odzyskać wolne weekendy :laugh2:
 
Witam

To mój pierwszy post, choć nie pierwsza wizyta na forum, i w końcu postanowiłam się ujawnić.
Mam na imię Maja, mam 28 lat (już niedługo...), z moim G jesteśmy małżeństwem od czerwca 2006, a Fasolka (ja marzę o męskim, a cała rodzina o dziewczynce...) mamy nadzieję powitać na świecie w okolicach 7 lipca :)

Pozdrawiam wszystkie Ciężarówki!
 
reklama
Witam, jestem Kaśka, 25 lat (jeszcze, bo za miesiąc już nie ;-)), Kraków. Jak widać to mój drugi maluszek - liczę na córeczkę :tak: Mam już bowiem za dużo "plemników" w domu: mąż, syn i pies ;-) Jak też widać jestem na forum już od dawna, bo od mojej pierwszej ciąży. I życzę nam, Wam takiej intergacji i znajomości jak z "marcówkami 2006" :-) Już wiele z nas się zna i cały czas intensywnie okupujemy forum :-D
Acha: termin 19 lipiec.
 
Do góry