reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

reklama
To chyba czas na mnie;-). Na imię mam Marta, mam 29 lat, ponad 4 letnią córcię, która nie była planowana, ale jest najukochańsza na świecie. Ślub wzięliśmy z mężem w październiku 2005r. We wrześniu zeszłego roku straciłam fasolkę w 5 tc. Teraz czekamy na upragnioną drugą dzidzię. Pracuję zawodowo, córcia chodzi do przedszkola.
 
Ostatnia edycja:
No o mnie to juz dużo wiecie, ale żeby tradycji stało się zadość.
Mam 34 lata:tak:, dwóch synów 8 lata i 7 m-cy i 2 lata 8 m-cy. Dwa Aniołki ( pażdziernik 2007) i teraz Dzidzię na dziś 2,55 cm. :tak: Mieszkam pod Warszawą, pracuję w Wawie po ślubie jesteśmy prawie 3 lata.
A i jeszcze jedno nie musi byc teraz dziewczynka może byc chłopiec, bedzie drużyna piłkarska.:-D Aby zdrowe.
 
To i ja się pzredstawie
Jestem Monika, pochodzę ze śląska. Pobraliśmy sie w sierpniu 2007. Mam 24 lata.
Bardzo cieszymy sie z tej ciązy, i wierzymy bardzo mocno ze w lipcu pierwszy raz zostaniemy rodzicami :-)
 
Witam wszystkich! Jestem Edyta. Mam 31 lat, dwa lata po ślubie i dłuuuuugie starania o dzidziusia:) Mamy termin na 6 lipca. :-) Mieszkam i pracuje w Kutnie.
 
hey wszystkim mam na imie Marta mam 20 lat, mieszkam w Warszawie,w lipcu zostane szczesliwa mamuska :) jak narazie moja fasolcia ma 7 tyg. :) a 6.12.2008 biore slub :) pozdrawiam wszystkie lipcóweczki
 
i ja do was dolacze :)
nazywam sie Ewelina i mam coreczke ktora wlasnie zaczyna 9 miesiac, a obecnie jestem w 8 tyg 7 dniu ciazy i tak sobie przeczuwam ze bedzie chlopak. Moj maz jest grekiem i mieszkamy w Grecji. generalnie jestem lipcoweczka ale porod bede miala gdzies w czerwcu, dokladnej daty jeszcze nie znam, wiec poki co jestem chyba pierwsza na liscie do porodu, choc nigdy nie wiadomo, wczesniaczkow sporo sie rodzi :) pozdrawiam
 
reklama
To teraz ja ;-)
Mam na imię Iwona, mam 27 lat i jestem z Warszawy, z moim T znamy się i właściwie jesteśmy razem od 12.08.2000 (wakacyjna miłośc od pierwszego wejrzenia ;-)), ślub wzieliśmy 30.06.2007, a wg OM rodzicami zostaniemy 14.07.2009 i będzie to nasza piersza dzidzia. Ja, moja mama i teściowa liczymy że będzie to dziewczynka, mój mąż oczywiście że chłopczyk, ale i tak najważniejsze żeby dziecko było zdrowe.
Co do zwierzątek to mamy pięknego owczarka niemieckiego :happy:
 
Do góry