reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam sie z zasypanej Warszawy:sorry2: wszystko białe,drzewa .ze 20cm spadł tego sniegu od wczoraj a teraz jest czyste niebieskie niebo i swieci slonko.Widok piekny:tak: Już nie narzekam bo mam nadzieje ze to ostatnie podrygi zimy.R ma dzis tez wolne,i ma urodziny:tak:
Atfk ja jeszcze przed kawusia bo u mnie zawsze najpierw sniadanie:tak:
 
reklama
Iwonko Wszystkiego Najlepszego dla Twojego R:-):tak::-)milego swietowania:-);-)

masz racje jest bajkowo za oknem...ale szybko stopnieje bo slonko ma grzac dzisiaj:-(

Naju jak tam zdrowko:confused:wybieracie sie do lekarza:sorry2:a tym momentem krytycznym mnie rozbawilas....:-Dbo gdzie sie nie spojrzy czy to na poczcie ,w przychodni ,w sklepie to mlodsi od nas wkolo:sorry2:wiec i sluzbowcy moga sie trafic mlodsi...ale wiesz mundurowi(i nietylko) wczesniej emerytami zostaja;-):-D:tak:

Atfk ja sie przylaczam ale z herbatka:tak::-D
 
Witam z rana :-):-):-)
U nas śniegu napadało że znowu sanki można wyjąć ale od rana bezchmurne niebo i zapewne koło południa będzie mega chlapa :tak::tak::tak:
Od dzisiaj u nas zaczynają się zapisy do przedszkoli a ja nadal nie wiem jak to jest z dziećmi które już chodzą ale dzisiaj może wreszcie się dowiem :tak::tak:
Poza tym dziś po południu idziemy na wizytę kontrolną do laryngologa i mam nadzieję że wreszcie Maja dostanie pozwolenie na przedszkole :tak::tak:
Iwonko najlepsze życzenia dla męża :tak::tak::tak:
Naju i jak, idziecie do lekarza? Jak Maciek strasznie kaszle?
 
u nas też śnieg. a że nawet najpiękniejsze widoki zimowe mi się przejadły tego roku chcę wiosny!! poza tym ja po kawce, zaraz idziemy do lekarza, tylko młody bajkę obejrzy do końca.

atfk, ty to wiedziałaś po prostu jak się w życiu ustawić z tym gliniarzem u boku:-D

iwonka, najlepszego dla twojego mężczyzny i bawcie się dziś dobrze:tak::-D

anaconda, u nas zapisy do końca marca tylko, od 1ego trwają. my już kartę oddaliśmy. mów jak u was ze zdrówkiem!

Joanna, trzeba zacząć się poważnie nad sobą zastanawiać, botoks jakiś albo co..;-)

a poważnie jaki macie do tego stosunek? bo ja jestem przeciw. trzeba potrafić się starzeć i to wtedy może być bardzo piękne. okrutnie podoba mi się np. Meryl Streep - zarąbista babka! bo jak widzę te wszystkie aktorki które chcą zatrzymać czas.. potworki z silikonem i naciągniętymi twarzami. podobnie jak młode sztuczne dziewczyny typu Doda. może to kogoś kręci, ale mi się nie podoba.
 
Ja też nigdy nie zrobiłabym sobie operacji żeby "zatrzymać czas", tak już jest że człowiek się starzeje i trzeba umieć się z tym pogodzić, jak dla mnie wystarcza tylko krem nawilżający, może za jakiś czas zmienię go na przeciwzmarszczkowy i tyle :tak::tak:
Ja oglądam zawsze na discovery taki program o operacjach plastycznych i te ludzie jak dla mnie są śmieszni, ale może jakby mi kasa z kieszeni się sama wysypywała to może i ja bym dostała pomieszania mózgu :-p:-p;-);-)
 
ale mi ten komputer znowu muli:wściekła/y: strony otwierają sie...wrrr dłuuuuugo!!!

naju...to on(czyt.mąż) sie ustawił ze mna:-D:-D:-D!!!

kobietki z tym "starzeniem" to jest różnie...to pewnie też kwestia genów-jak ja patrze na swoją mamusie:tak:po której wcale nie widać wieku,a w przyszłym roku skończy 60 lat to tylko sie cieszę:-D:-D:-D...tato zresztą też nie wyglada!!wiec i ja mam nadzieje,że tak bedzie!!

zdrówka dla Waszych chorowitków!
ja troszke na allegro ogladam butki dla Kajki,bo zimówki wołają o pomste do nieba:-D...a za tydzien wiosna wiec juz chyba pora luknać za czyms lżejszym!
 
Witam,
Jak mam niekiedy ochotę na kawkę,ale na czas ciąży odstawiłam i tylko zbożowa zostaje :-)
Iwonka dla męża spełnienia marzeń :tak:
O operacjach plastycznych też mam negatywne zdanie.Jeszcze wyglądem się nie przejmuję za bardzo.Też kremik i delikatny makijaż,no i pielęgnacja ciążowa anty- rozstępowa (ale nie wiem czy to coś da) :-) Kremy przeciwzmarszczkowe kiedyś-owszem,ale ingerencje w naturę nie.
Atfk a buciki na Allegro tylko oglądasz czy też zamawiasz :confused: Ja już odwiedziłam jeden obuwniczy,ale strasznie mały wybór wiosennych bucików i wyszliśmy tylko z kapciami.Trzeba będzie rundę po mieście zrobić,bo faktycznie lada moment się ociepli.
 
Dziekuje bardzo za życzenia:tak::tak::tak::tak:
Do 30tki jakoś wolniej ten czas leciał ,a po to tak przyśpieszył:-p:sorry2:

Naju zdrówka Wam życze:tak:
Anna witaj:tak::tak::tak: już sie oswoiłaś z nowym BB? Nie wiem czy zauważyłaś że z boku jest strzałka taka ktora zamyka te boczne info i wtedy masz normalnie widok postów jak po staremu:tak:

jeny kochana dzięki tobie wiem że reklame mogę zamknąc nei dopatrywałam się tej stzrałki a wkurzały mnei te reklamy hehehheheh

Co do wieku to faktycznie do 30-stki człowiek jakoś się tak młodo czuje i wydaje mu się że całe życie przed nim, a już po 30-stce to czerwona lampa się zapala i zaczynają się podsumowania co się już osiągnęło i że już wcale tak dużo czasu nie mamy :szok::szok::szok:

jeny powoli ta lapmka sie zbliża wrrrr

Witam sie z zasypanej Warszawy:sorry2: wszystko białe,drzewa .ze 20cm spadł tego sniegu od wczoraj a teraz jest czyste niebieskie niebo i swieci slonko.Widok piekny:tak: Już nie narzekam bo mam nadzieje ze to ostatnie podrygi zimy.R ma dzis tez wolne,i ma urodziny:tak:
Atfk ja jeszcze przed kawusia bo u mnie zawsze najpierw sniadanie:tak:

wszystkiego naj naj lepszego dla męża

Ja też nigdy nie zrobiłabym sobie operacji żeby "zatrzymać czas", tak już jest że człowiek się starzeje i trzeba umieć się z tym pogodzić, jak dla mnie wystarcza tylko krem nawilżający, może za jakiś czas zmienię go na przeciwzmarszczkowy i tyle :tak::tak:
Ja oglądam zawsze na discovery taki program o operacjach plastycznych i te ludzie jak dla mnie są śmieszni, ale może jakby mi kasa z kieszeni się sama wysypywała to może i ja bym dostała pomieszania mózgu :-p:-p;-);-)

ja tez oglądam czasem te programy
widząc jak one cierpią zastanawiam sie po co to robia ?????
przecież zegaru biologicznego sie nie da zatrzymać
 
Małżonek dziekuje bardzo za życzenia :tak::tak::tak::tak:

Ja nie wiem czy bym sobie zrobiła jakieś operacje plastyczne:sorry2:,w sumie to boje sie operacji,znieczulen i wogole takich tam wiecpewnie nawet gdybym miała kupe kasy i kiedys chciała sobie poprawić wygląd to z tych powodow tego nie zrobie:sorry2: No może na dzien dzisiejszy chciałabym usunąć sobie wory pod oczami,zlikwidować wielki brzuch:dry: ale moj R mówi że jestem najpiękniejsza na świecie nawet z takim brzuchem:-D:-D:-D:-D;-)

Ja tez już od dawna oglądam buty na Allegro ale ciągle nie moge sie zdecydwoac ktore kupić dziewczynką.One by chciały swiecące....Ja butów tez nie mam,ani kurtki:sorry2:
 
reklama
jak widzę co do operacji duża zgoda panuje;-) może faktycznie jak człowiek ma za dużo kasy to głupieje, kto wie.. niestety raczej tego nie sprawdzę:-D jasne, ze są rzeczy które mi się w sobie nie podobają, ale czy bym je zmieniła - nie. taka jestem, i już. a starzenie się może chyba być fajne. moja rodzina też wiekowo nie wygląda, może i mi się uda;-) najśmieszniej było gdy moja ciocia miała ok. 40 lat, dokładnie nie pamiętam, a przyszedł ktoś do jej męża, kto jej nie znał, służbowa sprawa ale w domu. ona otwiera drzwi, jak zwykle t-shirt, jakieś dżinsy, a jest drobna, szczupła, a jej mąż 10 lat starszy, taki fajny pan. i ten facet co przyszedł pyta 'dzień dobry, czy zastałem tatusia?':-D cała rodzina do dziś ma z tego ubaw:-D w każdym razie kiedy miałam 26 lat to nadal mnie pytali o dowód gdy chciałam np. piwo kupić czy nawet do pubu wejść w sobotni wieczór, więc luzik;-) ale krem p.zmarszczkowy mam, pod oczy;-):-D

kupujecie buty na allegro? kurcze, nie potrafię kupić nic do ubrania w necie, chyba że małemu jakąś koszulkę. jakoś się boje, bo rozmiary są tak nierówne.. młody np. nosi kapcie 33 z inblu, ale z innej firmy 32. a w mierzenie miarką nie wierzę jakoś.

pediatra osłuchała młodego i mnie - oskrzela czyste. kazała czekać. wyraźnie na to, że kaszel się rozwinie i trzeba będzie antybiotyk dać:sorry2:
 
Do góry