reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Właśnie to jest minus allegro że nie można przymierzyć a tak patrzyłam to nawet nie ma tam żadnych ciekawych bucików!!!Tak te ze srebrnym motylkiem mi się bardzo podobają.Wiola chyba pozostaje Ci jeszcze pochodzić po sklepach w centrum.
 
reklama
Hej:-)
sandra- ja sie dopasuje do dziewczyn
monika-to dobrze, ze z Julcia juz lepiej
wiola-w blancz w tym sklepie sa buciki ale same malutkie, wiec lipa.:-(Te z motylkiem sa sliczne.:tak:
 
no wlasnie popatrze w centrumw sobote i pojde do debenhams i jesli beda te z motylkiem to je kupie i juz
sandrulinska -ty niemozesz w pon,aja w e wtroek niemoge reszte tygodnia mi pasuje
 
Amelia2008- ja wlasnie pamietalam jak mowilas ze Amelia ma chyba wysokie podbicie, wiec kupowanie w ciemno zupelnie bez sensu.
ja nie moge w tygodniu, ale zycze milego spotkania
 
wiesienko jeśli dziewczynom bedzie pasowal jakiś dzien w tygodniu , to nic straconego:tak: licze ze w weekend ktorys mnie nawiedzisz:-)
to co dziołszki przyszła środa ?gosia emwu ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja bardzo chcialabym sie spotkac ale sroda odpada bo max musi byc w przychodni o 15. No hcyba ze spotkanie bedzie w miare wczsnie tak ze sie wyrbie.
Pon i piatek tez nie moge :(
Tak wiec jak dla mnie pozostaje wtorek lub czwartem lub sroda rano.
 
emwu ja tą środą tylko tak rzuciłam;-) może być czwartek bo wtedy pasuje też wioli ;-) monika1085, renni pasuje Wam czwartek? gosia, bryska olga hophop gdzie jesteście?:sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
emwu- ja tez dzisiaj dostalam dla amelii na wizyte w hs ,na bilans 2 latka niewiem jakies badanie,tez na srode na 15ta ,na balineteer.a ty gdzie?
sandrulinska =a moze w sobote wtedy by byla wiesienka tez ,no niewiem ustalcie
 
reklama
kto ma ustalić jak tu nikogo ni ma:-):-):-):-D:-D:-D dziewczyny głosujemy! mi pasuje każdy dzien oprocz poniedzialku , wioli nie pasi wtorek, moni nie pasuje piatek , w srode mają dziewczyny chcecka wiec zostal nam do wyboru czwartek albo weekend:tak: to co robimy?:cool2:
 
Do góry