reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki wozek polecacie we Wloszech?

Dołączył(a)
19 Listopad 2009
Postów
1
Witam serdecznie,
Mam pytanie do wszytskich mam mieszkajacych we Wloszech. Moze ktoras z Was moze poradzic mi jaki wozek kupic? Niewatpliwie wielofunkcyjny i w miare lekki ale przede wszystkim musi miec mozliwie wysoko umieszczona gondole. Oboje z mezem jestesmy wysocy i po pierwszej ciazy wiem co znacza bole kregoslupa.
Z gory dziekuje za wszelkie sugestie i rady

pozdrawiam sedecznie
Milka
 
reklama
Hej! Slyszalam, ze wozki hiszpanskiej firmy Jane sa super. Sprzedaja je tez we Wloszech, ale sa dosc drogie. Zreszta z pewnoscia juz kupilas wozek do tej pory. Jaki wybralas? Moja coreczka urodzi sie pod koniec stycznia i teraz zastanawiam sie nad wyborem wozka, itp. Pozdrawiam
 
witam mam do sprzedania malo urzywany wozek PEG PEREGO tre fix Acquistato ad genaio 2009 e usato da genaio sino a novembre. E' composto da 4 elementi: un unico telaio e tre sistemi di trasporto.
Il TELAIO è leggero e resistente, ha i manici regolabili in altezza con portabiberon o portabibite per la mamma e ha un pratico e capiente cestello. Ha la chiusura ad ombrello e si chiude con una mano sola.Chiuso è compatto e sta in piedi da solo.
La NAVETTA è utilizzabile anche come dondolo. Ha lo schienale regolabile dall'esterno e la capottina panorama per far circolare l'aria e osservare sempre il bambino.
Il PRIMO VIAGGIO TRI-FIX (ovetto), gruppo 0+ per bambini sino a 13 kg di peso, è il seggiolino-auto con "sistema simultaneo" per una maggiore protezione degli impatti laterali.
La seduta (PASSEGGINO) ha lo schienale reclinabile in più posizioni, il poggiagambe regolabile in 3 posizioni, le cinture di sicurezza a 5 punti, la pedanetta con inserto in gomma antiscivolo per il trasporto del fratellino più grande.
Inoltre il trio comprende anche il comprigambe, il parapioggia, la borsa per il cambio e l'adjustable base per il "primo viaggio try-fix".

Per qualsiasi informazione contattatemi.Grazie.
 

Załączniki

  • trioooooo.jpg
    trioooooo.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 205
Do góry