reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się w jakim wieku najlepiej sprawdzia się dzieciom wzrok?
Chodzi mi kiedy najbardziej uwidacznia się wada wzroku ?
Żeby mieć całkowitą pewność, że wrok jest dobry u maluszka.
 
cześć dziewczyny,czy przyjęłybyście mnie na swoje forum??wiem,że mam mała ciut starszą,ale na naszym wątku jakoś nie mam ochoty pisać:(
asiek a do kogo chodzisz,bo my do dr bobrowicz i jestem z niej zadowolona,i okazuje się,że ktoś jednak w mojej okolicy mieszka,bo na wątku 2009nikogo nie było i nie miałam z kim chodzić na spacery:(

ania ja mieszkam na zamenhofa koło przychodni
Witaj Basiu ja chodze do doktor Łasowskiej... a my to musimy byc sąsiadkami :))
u Was na forum faktycznie troszke toksycznie sie porobiło :/

Dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się w jakim wieku najlepiej sprawdzia się dzieciom wzrok?
Chodzi mi kiedy najbardziej uwidacznia się wada wzroku ?
Żeby mieć całkowitą pewność, że wrok jest dobry u maluszka.
ja byłam pierwszy raz jak Jula miała 1,5 roku baaardzo polecam okulistkę Ritę Wysoczańską

ładna pogoda nam sie zrobiła kto chetny na spacerek po parku?? np. w piątek???
 
dobry wieczór mamusie :) mam pytanie dotyczące wyboru pielęgniarki środowiskowej, która przychodzi do nas po porodzie. Czy jest nam jakaś przypisana " z góry" czy możemy wybrać jakąkolwiek? I czy jest to usługa płatna? Jestem całkiem nieabla w tym temacie. Pierwsze dziecko rodziłam kilka lat temu w Ustce i tam przyjeżdżała pielęgniarka z Poradni K do której należałam.

z góry dziekuję za pomoc
pozdrawiam wszystkie teraźniejsze i przyszłe mamusie
 
Z tego co się orientuję to u nas jest tak samo.
Ja dostałam położną ze "Skarbowej", bo tam mam swojego rodzinnego, kumpele z Zamenhofa, bo tam mają rodzinnego.
Po porodzie przed wypisem przyszła pielęgniarka wręczyła wizytówkę ze Skarbowej ale o ile sobie przypominam, to chyba można też samemu wybrać.
Co do płatnści to za położną z "rejonu" się na pewno nie płaci, nie wiem jak jest przy wyborze swojej ale wydaje mi się, że to wtedy by było coś na pozór prywatnej położnej.

Asiek1000 a myślisz, że jakbym poszła z Laurą teraz albo nie wiem za miesiąc to by wykryli ewentualną wadę?
 
Ania ja tam widziałam nawet 3 tyg dzieciaczki ale czemu przypuszczasz ze malutka moze miec wade wzroku?? do okulisty nie potrzebujesz skierowania a czeka sie 2 miesiące na wizyte :( przynajmniej tam gdzie ja chodze z Julą...
 
reklama
Ja jestem krótkowidzem :D Mój A jest dalekowidzem.
Wiem, że jest duża szansa, że Laura ma wzrok taki jaki powinna.
Ale ze mną była dość późna reakcja i nie chcaiałabym popełniać czyichś błędów ;))
 
Do góry