reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Dołączył(a)
19 Maj 2009
Postów
1
Witam wszystkie przyszłe mamy.. Właśnie dowiedziałam się, że jestem w 6 tygodniu ciąży.. Była ona dla mnie ogromnym zaskoczeniem, bo wspomagającej kuracji hjormonalnej nie miałams zans na ciążę... i byłam spokojna.. az tu nagle... malutkie 6 mm w brzuszku, które ma juz swoje pierwse zdjęcie))) Niech dołączą tutaj inne kobietki w I trymestrze i inne ciężarne))))) Opowiemy sobie jak sie czujemym, wesprzemy się w razie potrzeby, wymienimy doświadczeniami.... a może nawet spotkamy w wesołym gronie..))) Czekam)))
 
reklama
Wszystkie przyszłe mamy oczekujące na swoje maleństwa w 2010 roku piszcie))))))))))))) To moja pierwsza ciąza) chciałabym móc podzielić się tutaj różnymi przemyśleniami, wesprzeć w razie kłopotów)) Nikt lepeij nie zrozumie ciężarnej kobiety jak druga ciężarna kobietka)))))
 
witam mamusie
przepraszam ze sie wtrącam ale mam male ogłoszenie :biggrin2:

mam do sprzedania drewniane łóżeczko z materacem z wkładem kokoswym
lóżeczko ma szyflade i jest na płozach
cena to 100zl
czy jest ktos zainteresowany???
 
Witam. Jestem z Zielonej Góry i również rodzę w marcu (termin na 16-18 marca). Jestem teraz w 11 tygodniu ciąży. Dzidzia rozwija się na razie dobrze i mam nadzieję, że będzie tak do końca :) Pozdrawiam przyszłe mamy i zapraszam do rozmowy bo na razie puściusieńko tutaj strasznie :baffled:
 
Nie wierzę, że nie ma w Zielonej Górze kobietek rodzących w 2010 roku!! Dziewczyny gdzie się ukrywacie??:-(
Termin mam na styczeń :tak: z OM 12.01 z USG 8.01 :tak:
Mam nadzieję, że wyjdziecie z norek i się tu pojawicie :-)
 
reklama
Do góry