reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

reklama
No witam dziewczyny:) Zgłasza się nowa kwietnióweczka:cool2:
Jakiś zastój się tu zrobił więc przerywam milczenie:-p
Ktoś jeszcze się szykuje na końcówkę kwietnia??
A i mam pytanie, nie wiem czy odpowiedni wątek gdyż jestem tu pierwszy raz:zawstydzona/y:
Czy orientujecie się ile kosztuje komercyjny rooming w zielonogórskim szpitalu??
I... jak wyglądają zapisy do szkoły rodzenia? Trzeba coś płacić, czekać?
Wybaczcie jeśli głupie pytania ale od kilku tygodni bardzo mnie nurtowały:zawstydzona/y:
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki:-)
 
Ufff, nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym mieć ciążę za sobą i już w styczniu cieszyć się maleństwem :tak:
Dużo zdrówka paulla22 no i oczywiście pomyślnego rozwiązania:-)
A szykuje się chłopczyk czy dziewczynka?? :rofl2:
 
Tylko zgłoście się wcześnie do szkoły rodzenia przyszpitalnej bo dla mnie nie ma miejsca, na liste rezerwowych się wpisałam i jutro się dowiem czy sie załapie..
Chłopak, pierwsze dziecko....wchodząc do sklepów z działami dzieciencymi nie wiem na co patrzeć:)
 
Ostatnia edycja:
paulla22, no właśnie, jest jakiś problem z zapisaniem się?? Póki co wysłałam maila do naszej szkoły rodzenia aby się spytać kiedy najlepiej się zapisać ale wciąż nikt nie odpowiedział. Sama będę musiała chyba tam pójść i to załatwić:cool2:

Ania_789, no to tatusiek jest niezłym farciarzem:-D Oby dzidzia nie zrobiła psikusa i wyszła dokładnie tego dnia:-p
 
Niestety, dla mnie nie ma miejsca, więc lepiej zapisać się szybciej, najlepiej telefonicznie, numer jest gdzies na stronie szkoły przyszpitalnej. Pani mówiła, że otworzyli dodatkowe grupy i tak brakuje miejsc....
Ktos mi musi poopowiadac o tym oddychaniu, zostaja kolezanki...:-)
 
:-) ja z ciężarówek 2009 :-D wiec do szkoły rodzenia za free zadzwonic najlepiej miesiac lub 2 szybciej i wybrac termin-najlepiej telefonicznie a nie mailowo ;-)

i powodzenia w rozkrecaniu wątku! :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)
Też wychodzę z ukrycia :-D
Chętnie się przyłącze do Waszego grona, jeśli można.
Ja mam termin na 13 maja 2010 r.
Miło będzie się z Wami powymieniać odczuciami.
Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze "Bąbelki" :-D
 
Do góry