reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

reklama
Dokładnie - moje zakupy TT to każda z rzeczy normalnie w sklepie kosztuje 20-30zł więcej, a jak się trafi na takiego sprzedawcę, który jest faktycznie człowiekiem, to można za 10zł nawet kurierem dostać przesyłkę :))))

Ewi ale zaszalałaś!! Gdzie Ty to wszystko pomieścisz????????
 
Malinka pomieścić to bez problemu;) mam dużo wolnego miejsca w szafkach;)

Ola wszystko z ciucha;) tym razem ciuszki trochę większe niż z poprzednich wypadów do ciucha. Było dużo rozmiarków 74+ no i nie mogłam sie opanować. A za tą stertę 70zł zapłaciłam i w tym jeszcze był śpiworek welurowy tylko zapomniałam zrobić foto. Kilka rzeczy droższych niż zawsze bo po 7zł do 10zł ale nówki sztuki:)

Ja wszystko też kupuję na allegro bo wychodzi dużo taniej! Polecam tego sprzedawcę co Mili i Papcia;)
 
Ewi, super kolory mają te ciuszki :) każda sztuka wyjątkowa, ale moje serce zdobyła zielona bluza z uszkami, takie bajery mnie zawsze rozbroją :D
 
To prawda :tak: Ja kupowałam zestaw startowy i laktator Aventu. Na allegro w sumie zaplaciłam 140 złotych a w sklepie same butelki kosztowały 120 :szok: Chyba wszystko poza wózkiem kupię przez internet..

ja za ten laktator z 2 butelkami płaciłam 3 lata temu 179 zł w SMYKU! ale głupia byłam wtedy:):):)
 
Ja dzisiaj kupiłam moim kruszynkom: maść na odparzenia (taka jaka sobie sam szpital szanowny zażyczył), 4 smoczki i komplet szczotka+ grzebyczek:) ale to tak przy okazji w aptece bo mnie wcielo jak kupowalam witaminki dla siebie ze maja tak tanio!!!!!!!!! Wiec mogę polecić akcesoria dla dzieci w aptece Dbam o Zdrowie:) i nawet dopatrzyłam sie smoczków dla dzieci z niska waga urodzeniowa w rozm.+0:)
 
Zazdroszcze Wam dziewczyny tych zakupów:-p:zawstydzona/y:
My wszystko mamy nawet mogłabym obdarowac jeszcze z dwójke dzieci:-p
Kupie tylko nowe smoczki pare pieluszek kolorowych bo mam na ich punkcie świra no i coś pieknego dla mojej ksiezniczki do szpitala i na wyjscie:tak:
A i jeszcze gąbke do wanienki bo mi sie z Hanią sprawdziła:tak:

Po Nowym Roku wyciągam torby z piwnicy i zaczynam urządzac malutkiej kącik u nas w sypialni:tak:
 
reklama
A ja dziś dostałam w paczuszce fotelik po Piotrusiu Skarletki:-) i juz stoi sobie na widoku...musze pomyslec gdzie by go tymczasowo zbunkrować:-D
a jaki wózek Skarletko sprzedajesz? :-D
 
Do góry