reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
mama05 u Ciebie więc zabukowany listopad jak jesteś w 4 dc, ale ja sobie dziś pójdę dalej w tym pozytywnym myśleniu i chce jeszcze październik, a co! Tyle, że objawów żadnych, więc trochę ciężko z tym myśleniem, ale staram się :-)

Witaj rastafarianka- ja też tu jestem świeża i też najpierwdługo czytałam, zanim odważyałam się odezwać, ale zadomawiam się, bo dziewczyny tu są wspaniałe i to forum daje ogromne wsparcie i podnosi na duchu jak początkowo nie wychodzi (bo koniec końców każdej się uda-nie biorę pod uwagę innej opcji)
 
reklama
tak tak.... te starania... staramy sie staramy a wychodzi jak wychodzi.... do @ juz niedlugo ale nie bede o tym myslala bo wyjezdzam w góry ze znajomymi. jak tylko wróce to nadrobie zaleglosci w pisaniu.



 
taaak wiem ze dziewczyny sa tutaj bardzo miłe dlatego sie zalogowałam. dzieki za miłe przyjęcie ;) ja tez jestem optymistka i jestem pewna ze kazdej kiedys sie uda ;)

 
RASTA- przyjemnośći na wyjezdzie:)
snieg.gif

MADZILKA-
klaszcz.gif
moze sie jeszcze zalapiesz na pazdziernik :))czego życzę :)
 
dziewuszki dołączam i do was...
od kilku dni biorę bromergon bo mam za wysoką prl-nę
poczytam tutaj troszkę ale moze powiecie mi czy juz po kilku dniach ma się te cholerne niepoządane objawy???
kręci mi sie w głowie, niedobrze mi ...
czy to może pogoda??? :)
 
Ostatnia edycja:
dziewuszki dołączam i do was...
od kilku dni biorę bromergon bo mam za wysoką prl-nę
poczytam tutaj troszkę ale moze powiecie mi czy juz po kilku dniach ma się te cholerne niepoządane objawy???
kręci mi sie w głowie, niedobrze mi ...
czy to może pogoda??? :)

mi tak sie dzialo jak bralam rano (w sumie znacznie gorsze skutki uboczne mialam) teraz jak biore przed spaniem - jest dobrze :)
 
no właśnie tak czytałam i tak pomyślałam, tylko nie przypuszczałam że od I dnia :((((((((((((
znacznie lepiej sie czuje jak biorę dawkę nocną, a po tej na dzień mnie słania, spałabym i spała...
musze pogadać z ginka czy moge brać na noc tylko ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak zgadza sie.... to bromergon.. mi lekarz od razu powiedzial o skutkach ubocznych i kazal łykac przed spaniem, wtedy najgorsze objawy sie przesypia... ale po paru dniach wszystko mija i niczego juz nie bedziesz odczuwała

 
Do góry