reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
mama05- Ty masz juz dzieci... powiedz jak to było u Ciebie? udało sie zajsc w ciaze szybko czy dlugo sie staraliscie? a reszta dziewczyn? długo sie juz staracie?


 
no super data zgadzam się :)
my staramy się ponad pół roku no i ciekawe ile jeszcze skoro mam problem z prl
moge sama zmienić sobie branie bromka na wieczór czy poczekać na wizytę aż ginka się zgodzi?
 
Beatka gratuluje mega pęcherzyka !!!
Anuszka ja zawsze brałam bromka na noc.
Rastafarianka my o Julke staraliśmy się ok 1,5 roku. Teraz działamy już 8 mcy. Nie ma łatwo ale nagroda jest rewelacyjna:):):) Witaj w naszym gronie.
 
mama05- Ty masz juz dzieci... powiedz jak to było u Ciebie? udało sie zajsc w ciaze szybko czy dlugo sie staraliscie? a reszta dziewczyn? długo sie juz staracie?

RASTA..ja pierwsze dziecko stracilam w 9t.c. potem o kolejną ciąze staralismy sie 8 m-cy i po hormonach jest Zuza...potem kolejne 8 m-cy starań i po Clo jest Dominik ...teraz zaszlam w listopadzie ,ale pozamaciczna...zakończona w 7t.c. a w sumie teraz to już minąl rok starań:-(różne hormony i masa wizyt u gina i lipaaaa.
 
ja mam brać 1/2 tabl rano i wieczorem
czyli cała na dzień, nie wiem czy mogę zmienić na całą na wieczór?
 
reklama
Do góry