reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

reklama
dorota- widzę szalejesz z zakupami. Chyba jako pierwsza nabyłas wózek:-)
Mi sie podoba wózek stoke, mamas & papas Mylo i ostatni zachwyt, ale jeszcze niedostepny w europie Baby zen Bloom.
avo- Joolz tez fajne.

Łożeczko chyba kupię z firmy meblik, piekne białe z tłoczona róża.
 
My taki co tu pokazałas Aguś dostalismy prawie nowy po corce szwagierki.... tyle ze ona sie bala w nim siedziec a tych wibracji to juz w ogole... :) takim sposobem mamy dwa:) bardzo mi sie na tym o tu wyslalas podobaja kolory takie zywe:))


Fakt my wszystko szybko zakupilismy... ale potem jak juz pisalam bede sama i nie bedzie mi tak latwo zrobic zakupow poza tym wole rozkladac sobie wydatki w czasie :))
 
Ostatnia edycja:
Fakt my wszystko szybko zakupilismy... ale potem jak juz pisalam bede sama i nie bedzie mi tak latwo zrobic zakupow poza tym wole rozkladac sobie wydatki w czasie :))

Ja tez juz duzo kupilam. Raz- ze nie wiem jak sie bede później czula, dwa- rozkladam wydatki w czasie. Lozeczko kupie dopiero jak odświeze mieszkanie, czekam na ekipie, a potem to juz zaszaleje :)
 
Aga ja mialam z malym podobny tylko na metalowych nozkach. no wlasnie te wobracje( one sa chyba juz w kazdym foteliku) ja ich nie wlaczalam wogole, kilka razy probowalam to mlod jak poparzony reagowal i juz wiem ze one mi sa do niczego potrzebne. przynajmniej na bateriach sie zaoszczedzi:rofl2:
 
reklama
Ja na razie niewiele kupilam a to dlatego, ze po pierwsze nie znam jeszcze plci a po drugie mam duzo rzeczy po Kubie:tak: miedzy innymi lozeczka, wanienki, przewijaka i wozka nie musimy kupowac, sa w bardzo dobrym stanie:-) jak bedzie chlopiec to ubranek tez mam duzo, ale jak dziewczynka to bede na pewno szaleć, jeszcze 2 tygodnie, niech ten czas leci
 
Do góry