reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

reklama
Moja siostrzenica mówoła, ze jak raz pokazała małej wibracje tak już inaczej nie chciała leżeć, a i pamiętam, ze moja siostra tez miała taki i mówiła, ze nie wyrabia a bateriach już, wiec pewnie zalezy od dziecka.
 
Aga no w sumie cos w tym musi byc bo jakby tego dzieci nie cierpialy wszystkie to by nie montowali tego w kazdym bujaczku:rofl2: u mnie przynajmniej wibracje byly bardzo beeeee za to bujanie noga mamusi bylo najlepsze, ja to nawet bujalam pusty fotelik z przyzwyczajenia jak mlody spal w lozeczku a ja w fotelu siedzialam i kolo mnie stal bujaczek to bujalam pusty z przyzwyczajenia:rofl2::baffled:
 
Dziewczyny z całym szacunkiem dla Was, ale ceny tych wózków są szokujące, ja tu sobie upatrzyłam w sklepie taki zwykły najzwyklejszy. -> przy wyborze patrze na koła (aby nikogo nie urazić) wszystkie 4 jednej wielkości, czy kosz na zakupy jest w miare pojemny, regulowana wysokość rączki
Coś w stylu WÓZEK BABY MERC AGAT lux + TACKA (2057206809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oczywiscie jeszcze zazstanawiam sie nad kolorystyka, ale to jeszcze troszke czasu jest na to, pozatym bede kupowac u siebie w miescie nie z allegro. I jak u siebie patrzałam to są wózki w cenie od 400zł w góre
 
Lena oczywiscie kazdy kupuje na co go stac, ja od lat marzylam o jednym, ale teraz znalazłam sie w takiej sytuacji, ze ciesze sie z tego który dostane od siostrzenicy. A i dla mnie to ma byc komfort pchania, a ten co pokazalaś miała w swojej kadencji niani pare razy i za darmo go nie chce, ale to tylko moje zdanie.
 
reklama
Lena- ja nikomu do portfela nie zagladam. KIlkanascie lat temu nie byloby mnie stac, ale teraz dla wyczekanego dziecka nie bede oszczedzac. Wazny jest jego komfort, moj, a także "disajn" :)
Niestety po wózku za 400 zl nie mozna sie za dużo spodziewac. jest bardzo ciezki, z trudem miesci sie do auta, źle sie prowadzi, często psuje, a wyglad? Jak wiadomo rzecz gustu ;)
 
Do góry