reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

Aga ja podalam link ze wzgledu na to ze chodzi mi wlasnie o kola, kosz itd. Dlattego napisalam ze u mnie w miescie w sklepie bede kupowac, nie lubie na allegro bo ja to musze dotknac, ogladnac z kazdej strony i wogole. A duzy kosz na zakupy to podstawa u mnie.
Addiena w sumie racja, my auta nie mamy i narazie miec napewno nie bedziemy.
Dlatego napisałam aby nikogo nie urazić ;) Fakt do czerwca pewnie zdanie moge zmienic i tysiac razy ;D ale co do kol i kosza napewno nie a no i aby byl wielofunkcyjny tzn gondola+spacerowka. Reszte sie zobaczy. W sumie to dobrze jak piszecie na co zwracac uwage przy wyborze wózka, tzn jak sie prowadzi, wage itd. Ja np. nigdy nie mialam stycznosci z wozkami w sensie wybierania i wogole,
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem nianią od 14lat, więc trochę tych wózków przetestowałam na swojej drodze. U mnie podstawa to skrętne koła, bo póki dziecko małe to ok, ale czym cięższe to się zaczyna robić nie fajnie na każdym zakręcie.
A teraz szoku doznałam Bebecar przed nowym rokiem kosztował okolo 3700, a teraz grubo ponad 4tyś popierd... ich.
Jak wezmę co mi dają zresztą maa mojej siostrzenicy jeździ w nim do marca czyli niecałe 10mies, a postaram się o fajną spacerówke, bo na dłuzej jest potrzebna.
 
Addiena w sumie racja, my auta nie mamy i narazie miec napewno nie bedziemy.
Dlatego napisałam aby nikogo nie urazić ;) Fakt do czerwca pewnie zdanie moge zmienic i tysiac razy ;D ale co do kol i kosza napewno nie a no i aby byl wielofunkcyjny tzn gondola+spacerowka. Reszte sie zobaczy. W sumie to dobrze jak piszecie na co zwracac uwage przy wyborze wózka, tzn jak sie prowadzi, wage itd. Ja np. nigdy nie mialam stycznosci z wozkami w sensie wybierania i wogole,

Tyle tego na rynku, ze naprawde trudno sie zdecydowac. Ja sama nie wiem co kupie, na pewno musi sie latwo skladac i miescic do bagaznika, bo ja duzo jezdze i to dla mnie podstawa.
 
Viola odnosnie koloru to już coś w głowie mi świta tylko nie wiem czy mój P da mi wolną rękę czy ''też bedzie miał cos do powiedzenia odnosnie koloru'' A mianowiscie myslałam może coś nad kolorkiem popiel-zieleń / popiel-seledyn / popiel-pomarańcz / bądź cos z dodatkiem czerwonego, że tak powiem pomyslow mam dużo tylko jeszcze nie zdecydowałam który. A patrze na kolory takie które by pasowały zarówno do chłopca jak i dziewczynki, ponieważ jak widomo wózek różowy bądź z rozowym-dziewczynka i to samo z niebieskim.


Aga to fakt doświadczenie masz. 14lat jakby nie patrzec dużo. ;)

Viola
teraz zerknełam jaki to wózek tzn na ten model co podałaś i powiem, ze podoba mi się tylko zebym taki dostala ale aby te kola z przodu byly takiej wielkosci co te z tylu bylabym w siodmym niebie ;D
 
Ostatnia edycja:
A ja dzisiaj kupiłam w Pepco 3 pary skarpetek za 7,99zł i czapeczkę za 2,99zł.

Łóżeczka to tez mi się podobają te Klupś z misiem, ale też i te zwykłe, bez ozdabianych boków. Głównie patrzę na kolorystykę - ciemne z jasnym będzie pasowało mi i do sypialni na początek i potem do pokoju brzdąca.
 
A ja tak ciągle odwlekam zakupy dla dzidzi niewiem dlaczego...... w pierwszej ciąży szalalam zakupowo od samego początku.
Niby mam wózek.. ciuchy też i wanienke już mam... ale jeszcze jakieś kocyki buteleczki smoczki :) itp oczywiście nie odbiorę sobie też przyjemności kupowania ciuszków :p
 
Lena ja podobny wózek dostanę używany w prezencie od wujka męża (ich maleństwo kończy w marcu roczek), niezniszczony, ale bez skrętnych kół, a miałam zamiar kupić ze skrętnymi, ale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda ;-) poza tym dostaniemy od niego również taką wanienkę CEBA SUZIE - KOMODA Z WANIENKA I PRZEWIJAKIEM 3w1 (2042517845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
zastanawiam się tylko czy to rzeczywiście funkcjonalne jest?czy któraś z was używała takiej wanienki? i zdaję sobie sprawę, że zwykłą wanienkę i tak będę musiała szybko zakupić, bo dość niewielka jest
 
Każdy kupuje wózek na jaki go stać:) Ja w pierwszej ciaży kupiłam wózek, fotelik i cąłą resztę w pierwszym sklepie stacjonarnym za kupę kasy i nie byłam zadowolona z wózka.
Sprzedałam wszystko za mniej niż połowę ceny. Teraz za tą kwotę kupiłam wózek używany, ale bardzo,bardzo mi się podoba:)
Na fotelikach tez nie można osczędzać- więc wg mnie i tak 1500 zł trzeba na wsyztsko wydać.

Carla, wózek fajny, łóżeczka mi się najbardziej pododbają,,Drewno i styl"....chyba przekręciłam nazwę...a łozko turystyczne i tak sie przyda na wyjazdy:) Polecam łożeczka Graco oraz Esprit:)

Ja mam po Lilce fotelik do karmienia Peg Perego właśnie- jestem super zadowolona.

W ogóle to polecam łóżeczka z funkcją zmiany na łożko dla starszaka- takie łożka ma właśnei VOX i Bellamy. Są moze droższe trochę niż zwykłe, ale starczą na 6-7 lat.
 
reklama
Dziewczyny, zgadza się, każda kupuje to na co ja stać. Nie zarabiamy źle, ale na razie mam masę innych wydatków związanych z mieszkaniem. Więc łóżeczko najprawdopodobniej pożyczę od znajomych. Wózek też od innych odkupie. O ile 1 właściciele nie będą chcieli go odzyskać. A jak będą to kupie markowy ale używany.
Kupie nowa pościel wanienkę, termometr, butelki itd.
Ale ciuszki - kupuje używane. Bo szkoda mi wydac 20 zl na 1 szt body gdzie wiem ze bede ich potrzebować co najmiej 7.
To już wole allegro lub szmateksy. Za 20 zł będe miała 20 szt i też w niezłym stanie. Czasem nówki lub prawie bo w ciągu 3 miesięcy z regóły wiekszość mam zakłada niektóre na dzieciaczka średnio 2-3 razy a potem okazuje się ze ooooo za małe :)

Duzo dostane od przyjaciółki. Bo już mi zapowiedziała :)

A to moje dzisiejsze polowanie. Gorzej jak się okaże że chłopak.... Będę wtedy po znajomych rozdawać:
allegro - łacznie 4,24 + przesyłka

2064306029.jpg2064306029_1.jpg2064306029_2.jpg2064306101.jpg2064306101_1.jpg2064306213.jpg2064306213_1.jpg2064306213_2.jpg
 
Do góry