reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Lolcia chyba nie ma,prywatnie moze w jakiejs polskiej klinice.nie przejmuj sie bo jakby bylo zle to juz bys wiedziala....mam za soba poronienie wiec wiem jak to wyglada.nie doluj sie tylko mysl pozytywnie.tu w 12 tyg jest usg potem w 20tyg.jesli cos jest nie tak to sa dodatkowe.Ja mialam 2 dodatkowe:tak:ze wzgledu na fajki min...:sorry:Ktory masz tydz teraz???wstaw sobie suwaczesk:tak:gdzie mieszkasz...??
 
Właśnie ja naczytałam sie wielu artykułów na temat poronien, ze mozna poronic nie wiedzac o tym bo nie ma zadnych objawów dopiero na usg wychodzi ze dziecko umarło...już mam takie schizy :D choć bym chciała, zeby bylo wszystko dobrze :) normalnie 1000 mysli na minute, to wszystko przez to ze wczesniej mialam bardzo nie regularne miesiaczki, czesto wcale ich nie mialam i niski wrecz znikomy poziom progesterony...boje sie ze cos moze byc nie tak, a ja nawet o tym nie wem ;( Jutro bede dzwonic do szpitala i ponać maja mnie wcisnac na usg...oby jak najszybciej, bo oszaleje :p jestem w 12 tyg, mieszkam w Crewe, taka dziura jakieś godzinke drogi od Liverpoolu, a co do suwaczka to nie wiem jak mam go tu dodać xD
 
Witaj musisz myslec pozytywnie ze wzgledu na malenstwo:tak: niestety jest tu inna opieka nad kobieta w ciazy mnie lekarz pierwszy raz badal dopiero przy porodzie:szok: ale coreczka urodzila sie zdrowa i po 5 godzinach juz bylysmy w domu:szok: ja mialam zabezpieczenie lekow z polski na potrzymanie ciazy bo mialam powiklania .Pamietaj jednak ze kazda ciaza kazdej z nas jest inna zycze z calego serca spokojnych miesiecy
 
Lolcia a bylas u midwife???ona powinna ci powiedziec mniej wiecej kiedy bedzie scan.moja kolezanka mial dopiero w 16 tyg ale akurat okres swiateczny byl i tak zeszlo.co do poronienia samoistnego oczywiscie,jest mozliwy ale wystapily by krwawienia,bole brzucha, wiec nie moglabys niezauwazyc.nie panikuj bo dzidzia czuje twoj nastroj....dlaczego sie nasstawiasz od razu tak negatywnie...??nie czytaj bzdur niepotrzebnie....bedzie dobrze.Mozesz dzwonic do szpitala i sie pytac ale nie sadze ze wymusisz cos.sprobowac mozesz.jak sie cos bedzie dzialo to szybko do szpitala jedz....
suwaczek maz:tak:

PInka co u Was????gdzie te mamy sie podzialy???
 
pierwsze spotkanie mialam w pt 24 lutego kolejne mam 26 marca z midwife, jak bylm w pt chcialam miec scana ale nie bylo juz miejsca, a wiec powiedzieli mi ze mam dzwonic w pon czyli dzis i wtedy mnie gdzies wcisna... :) a nastawiam sie tak negatywnie, sama nie wiem czemu...nacztalam sie plus dodalam soebie swoje problemy z przed ciazy i soebie wkrecam ze cos jest nie tak ;)
 
jestem jestem

tylko przed roczkiem mam tyle roboty nie nie wiem od czego zacząć:-D:-D:-D poprasowałam troszkę zaraz młody wstanie dam mu obiad wrzuce kolejne branie i dokonczę prasowanie.

lolcia- nie martw sie bedzie dobrze taki maja system nic nie poradzisz ....;-) głowa do góry i nie zamartwiaj sie niepotrzebnie....
 
witam mamusie ;))

jestem nawa na forum ;))
mogę się dołączyć ;))
któraś z was mieszka w Chelmsford ??? :D :D :D


ticker.php
 
reklama
Do góry