reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Mam pytanie, jestem wlasnie na etapie poszukiwania wozeczka dla dzidzi ale nie mam zielonego pojecia ktory jest wart zakupu! Szukalam na angielskich forach ale nic ciekawego nie udalo mi sie znalesc :( mozecie moze cos polecic?? Z gory wielkie dzieki :-D

To jest ciężki orzech do zgryzienia ja po zakupie 2 wózków dla pierwszego dziecka miałam ochotę krzyczeć oba do niczego dopiero po pożyczeniu trzeciego od koleżanki na okres wakacji zakochałam się w nim i kupiłam taki dla córci. Czego oczekujesz od wózka? Ma mieć dużą gondolkę? Ma być lekki? Ma starczyć do 3 lat? Ma mieć duży kosz na zakupy? Ma zajmować mało miejsca? Ma być cenowo przystępny? to są główne pytania na początku szukania wózka. Ja mam Inglesina Zippy kupiony używany w Polsce w UK ich niestety nie ma chociaż system tych wózków jest prawie identyczny do tych Pliko Pramette - Couture Black - Prams, Pushchairs & Buggies - Mamas & Papas :)
 
heh ania25d wiem że na ebay są ale jako tako w UK ich nie ma ;) bo są przede wszystkim z Włoch wysyłane.

Mam pytanie chyba już wszędzie się pytałam o problem ze ssaniem kciuka :eek: miałyście / macie taki problem? Jak odzwyczaić dziecko od kciuka? Dodam że smoczek to najgorszy wróg.
 
Mi się własnie zaden wózek nie podoba :-( Całe 9 miesiecy myslenia, ogladania i jednak bedziemy sciagac z Polski kunerta ..bo wizualnie mi sie podoba najbardziej a funkcjonalnie podobno tez fantastyczny ;-)

Ehh mnie juz czekanie tak meczy........
 
Angel mamy ten sam termin chyba:tak:ja nie kupuje wozka,mam po Kondziu wiec nie ma sensu...kupie sobie spacerowke fajna za to:tak:zimy juz nie wiec luz:tak:
Garbi mysle ze najlpiej zabawiac,zmieniac temat,zagadywac cos robic.....bo jak sie zwraca uwage to gorzej.Moze poslo troszke palca:tak:albo posmaruj czyms nie dobrym wtedy jak bedzie brac kciuk do buzi...
 
hej laseczki

Witam nowe mamy



ja mam dla młodego taki wózek i jestem zniego bardzo zadowolona miałam juz kilka wóżków przy córci i ten jest niezastąpiony...

Hauck I'COO ICOO Pacific 2 Way 2in1 pram buggy Timber | eBay

tylko kolor pomarańczowo brązowy.... i z czytsym sumieniem mogę polecić lekki skrętne kółka bardzo pakowny;-) oraz super sie składa...


a mnie juz mniej bo za tydzień roczkujemy a Wiki nam 2 dni temu ospe przyniosła myślałam ze zemdleje!!! modlę sie tylko żeby młody nie załapał bo będzie kiepsko....

ja nadal walcze ze studio ,sądze ze po urodzinach młodego już uda mi sie otworzyć w wolnej chwilki robie to co mi potrzeba do sesji czyli kokony,hamaki,czapki itp....


pozdrawiam cieplutko i lece pod prysznic...
 
Cześć dziewczynki ;) jestem tu nowa i nie mam zielonego pojęcia jak to wszystko tu działa...obecnie tez mieszkam w UK i strasznie mnie wkurza tutejsza służba zdrowia, jestem w 12 tyg ciąży dowiedziałam się o dzidziusiu będąc w PL pierwsze USG mialam w 5tyg - byl dopiero pęcherzyk, a kolejne w 8tyg - biło juz Fasolce serce (obydwa badania w PL) przyjechałam tu i dopiero 24 lutego bylam na pierwszym spotkaniu z położną, zrobiła tylko wywiad, zmierzyla mnie, zważyła, cisnienie zmierzyla i nic poza tym...zadnych szczegółowych badań, a kolejną wizyte mam na 26 marca czyli za miesiac, nie uważacie ze to troche za pozno? Naczytałam sie roznych rzeczy, o poronieniach itd i w sumie to aż zaczelam sie martwić czy oby z Fasolka wszystko w porządku, czy oby napewno zyje, czy bije jej male serduszko...a dowiem sie dopiero za miesiac ;(
 
Pinka fajny ten wozek:tak:
Lolcia wszytskich nas przeraza sluzba zdrowia tu ale nie martw sie.ja druga ciaze tu przechodze,bedzie dobrze.taki maja system i wcale nie jest zly....poprostu nie lata sie ciagle do lekarza jak w PL.jA w Pl tez chodzilam do gina,bylam w cizy i byloniby ok a poronilam.nIE CZYTAJ BZDUR NIE POTZREBNIE,czytaj o dzidziusiu i o tym co cie czeka w najblizszych miesiacach:tak:powodzenia i aha Gratki:tak:
 
reklama
kwiateczek dzieki za kilka slow otuchy :) choć to nie zmienia faktu, ze bardzo sie denerwuje...bo chcialabym tylko sprawdzic czy oby napewno z Fasolka jest wszystko dobrze, szczegolnie ze wczesniej przed zajsciem w ciaze mialam wiele problemow i lekarz powiedzial ze w przyszlosci ciezko bedzie zajsc mi w ciaze, a jesli juz zajde to ciezko bedzie ja donosic do konca... myslicie ze jest jakis sposob by to sprawdzic ? moze mozna zapisac sie na usg...nie wiem...?
 
Do góry