reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkursy dla mam i maluszków :)

reklama
Hej ja dowiedziałam się ostatnio o konkurse na stronie www.legoduplo.pl
Można wygrać zestawy klocków dla maluchów. Wystarczy tylko odpowiedzieć na jakieś jedno pytanie. Mam znajomą która wygrała już kiedyś w takim konkursie.
Więc polecam to możliwe ;-)
Pozdrawiam i czekam na info od Was,
Beata
 
Witam, a ja znalazłam fajny konkurs na mamaniania.pl - za niedługo święta i człowiek już myśli co kupić swojemu dziecku a przede wszystkim za co. A tam można wygrać 500 zł na zabawki.
 
Hej.

Fajne konkursy są na stronie Akademii Aquafresh. Jeden właśnie trwa i my bierzemy w nim udział. Głosowanie na najfajniejsze zdjęcie dziecka myjącego ząbki. Nagroda główna to wycieczka rodzinna za 6000 zł oraz szereg innych niespodzianek dla dzieciaczków.

Może macie chwilkę by zagłosować na Igor Hajduk

Oto nasze zdjęcie i link do konkursu

http://www.akademia-aquafresh.pl/galeria.htm
 
Korzystałam z takiego konkursu/rabatu w Endo. Na ich stronie dokładniej, jak się zarejestrujesz (podając maila) otrzymujesz 10%rabatu, jak podasz maile znajomych i oni skorzystają z promocji dostajesz 20%. Są też jeszcze do rozlosowania bony na 500zł :). Także dużego wysiłku nie ma, tylko znajomych potrzeba - bo trzech musi skorzystać z rabatu, żebyś dostała 20% :)
 
reklama
Do góry