reklama

Konkursy dla mam i maluszków :)

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez mamaBartoszka, 4 Listopad 2007.

1. mamaBartoszka

mamaBartoszka Zaangażowana w BB

witam mamuski, mam taką propozycję, żebyśmy sie informowały o konkursach dla naszych maluszków. i o wygranych oczywiście, bo to ta najpszyjemniejsza cześć :-) jak cos fajnego znajdziecie, to podeslijcie linka.

2. barbara241

barbara241 Początkująca w BB

A sa takie?

3. reklama
  4. evelinee83

evelinee83 Zaciekawiona BB

jasne, że takie konkursy są. ja ostatnio słyszałam o konkursie Gerber na zbieranie etykietek - można wygrać samochód nawet, no i ubranka dla maluszków. a stronka gerber.pl

5. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

Właśnie zbierałam etykietki wysłałam i czekam.Około pół roku temu był konkurs z Pampersa za kody z Jumbopaków można było wybrać zabawki i moja mała dostała interaktywnego pieska

6. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

7. Lolka777

Lolka777 mama dwulatka

Fajny konkurs, można wygrać drewniane łóżeczko dla dziecka powyżej 2 roku życia.

Szczegóły tutaj:

Konkursy | Blogi Mam

8. zabenka

zabenka Zaciekawiona BB

My w tym bierzemy udział w tym konkursie Fajne jest to, że chodzi o pokazanie misia. Zastanawiam się, czy może być zdjęcie najmłodszej córeczki, a syn by coś już narysował :) Jak myślicie?

9. NajkaPhotography

NajkaPhotography Początkująca w BB

Polecam konkurs - wygraj sesję zdjęciową dla swojego maluszka - konkurs trwa tylko do 10 grudnia. Wystarczy wysłać zdjęcie dziecka. Szczegóły na facebooku Najka Photography i na Najka Photography - Strona główna - zapraszam wszystkie mamy

konkurs copy.jpg

10. reklama
  11. marmolada

marmolada Zaciekawiona BB

Oo fajny konkurs :) Kiedyś myślałam, żeby wykupić sobie taką profesjonalną sesje i powiesić zdjęcia w salonie..ale tylko na myśleniu się skończyło.
    Ja się podziele konkursem o którym się dowiedziałam tu na forum, można wygrać wycieczki do Paryża (i nie tylko) za rysunek postaci z opakowania Plusssz Zizzz :) tu jest więcej informacji: http://www.plusssz.pl/konkurs-zizzz/

12. mamaszczesliwa

mamaszczesliwa Zaciekawiona BB

ciekawe czy są jakieś konkursy na opowiadania o dzieciach?

Poleć forum