reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hulajnoga - Mini Mircro czy Mondo Twist & Roll ?

hania83

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Styczeń 2009
Postów
54
Miasto
okolice Poznania...
Co prawda temat założyłam już w Polecam-Odradzam, ale pewnie nie każdy tam zagląda więc jeszcze tutaj wrzucę. Zbliża się Dzień Dziecka i planujemy kupić naszej 3-letniej Mielnce hulajnogę. Jako, że wolimy kupować raz ale za to droższe i lepsze jakościowo przedmioty, rozważamy zakup hulajnogi Mini Micro lub Mondo Twist & Roll. Obie wyglądają podobnie, mają podobną konstrukcję - czy możecie doradzić - hulajnoga której firmy będzie lepsza i dlaczego? Z góry dzięki za opinie :) .
 
reklama
Co prawda temat założyłam już w Polecam-Odradzam, ale pewnie nie każdy tam zagląda więc jeszcze tutaj wrzucę. Zbliża się Dzień Dziecka i planujemy kupić naszej 3-letniej Mielnce hulajnogę. Jako, że wolimy kupować raz ale za to droższe i lepsze jakościowo przedmioty, rozważamy zakup hulajnogi Mini Micro lub Mondo Twist & Roll. Obie wyglądają podobnie, mają podobną konstrukcję - czy możecie doradzić - hulajnoga której firmy będzie lepsza i dlaczego? Z góry dzięki za opinie :) .

ja osobiście polecam MINI MICRO...super lekka, latwa w prowadzeniu...przyjeła sie rewelacyjnie za równo u naszej córy jak i u dzieci znajomych...
czy jest lepsza od tej drugiej nie mam pojecia, bo tej drugiej nie znam...
jesli tylko zyczysz sobie moge podeslac linka jak sprawdza sie u nas i ile daje radości dzieciakom...
 
ja osobiście polecam MINI MICRO...super lekka, latwa w prowadzeniu...przyjeła sie rewelacyjnie za równo u naszej córy jak i u dzieci znajomych...
czy jest lepsza od tej drugiej nie mam pojecia, bo tej drugiej nie znam...
jesli tylko zyczysz sobie moge podeslac linka jak sprawdza sie u nas i ile daje radości dzieciakom...

Też mamy hulajnogę mini micro. Są zdecydowanie najlepsze z tego co jest dostępne w sklepach. Z tego co nam mówił sprzedawca to jest to bardzo dobry jakościowo sprzęt. Mamy dokładnie taką Hulajnoga Mini Micro - Żółta cena 299.00 PLN Na razie się sprawdza.
 
W zeszłym roku zdecydowaliśmy się na Mini Micro i to był strzał w 10 :) - młoda śmiga na niej aż miło, hulajnoga jest wytrzymała i rzeczywiście warta swojej ceny. Mamy różową z doczepioną torebeczką :)
 
Myślicie, ze to dobry pomysł na prezent komunijny? Widzę, że hulajnogi wracają do łask i tak się zastanawiam nad jej kupnem.
 
Hania83 dobry wybór...u nas nadal nie mija zafascynowanie

Złośka czy to dobry prezent komunijny to zalezy od dziecka...myślę że w tym wieku to rolki bardziej w modzie
 
reklama
Właśnie miałam taki plan, ale okazało się, że rolki już ma. Myślę, że kupie tą hulajnogę i jeszcze dorzucę pieniążków, żeby sobie uzbierała na to o czym sobie marzy:)
 
Do góry