reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kasiulka prosimy o wiecej zdjec majusi:) a Jak Hania traktuje siostre?
zajebista mialas te wage w ciazy:) zazdroszcze;p

No muszę porobić zdjęcia, bo w domu jeszcze nie robiłam ;-)

To wklejam zdjęcia z Hani urodzinek (na których zaczęłam rodzić) hihi

DSCN6268.jpgDSCN6273.jpg

I zdjęcia Mai z dzisiaj

DSCN6342.jpgDSCN6343.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się♦ i ja.

Powoli dochodzę do siebie, po ostatnich przeżyciach. Wczoraj kotka straciliśmy, auto nam się zrypało i ogólnie jakieś zły omen nad nami. Dzisiaj mam wizytę u gina i ciekawe co z moim torbielem.

Kasiulka- dziewczynki masz cudne. Może i mnie Bozia obdarje jeszcze taką małą księżniczką ? ;)

Strasznie tu cicho. Mało dziewczyn piszę.

Dawno nie udzielała się: Percia, Kolenderka,Zdec, Kajdusia, Ewela, i cała reszta naszej czerwcowej ekipy :) Halo
 
Hej

U nas dzis chlodniej :szok: ale juz pomalu sloneczko sie przedziera i cieplej jest ;/

po poludniu znow jade na truskawki z mężem chyba mam nadzieje ze dam rade rwac ;P od wczoraj mam @ i w sumie wczorajszy dzien byl najgorszy w nocy mnie brzuch bolał mocno ;P heh... ;]
emalia to kiedy sie bedziecie starac o córeczke? :-D suwaczek jasia stoi w miejscu :tak:
 
hej dziewczynki my sie przygotowujemy do sobotnich ur Gai.....będzie mega grill a ja wczoraj wymyślałam potrawy:)Nazbierało nam się ok 30 osób więc roboty nie mało:)
 
reklama
hej,

Lena
to niezła impreza się szykuje, u nas było 17 dorosłych i 5 dzieci i to już było mega dużo.
emalia trzymam kciuki za wizytę!!!
kasiulka super zdjęcia!! dziewczynki są boskie!
Liza powodzenia na truskawach :)

u nas też zimno, teraz jest 17 stopni do tego silny wiatr i zachmurzone niebo,a wszędzie w prognozach mówią że będzie 29 ;/ raczej się nie sprawdzi

Dziewczyny a ja mam pytanie całkiem z innej beczki. Orientujecie się do kiedy Urząd Skarbowy musi zwrócić nadpłate podatku??? ja składałam PIT 21.03 i jeszcze kasy nie dostałam ;/
 
Do góry