reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecko utyka !

Dołączył(a)
11 Styczeń 2010
Postów
2
Miasto
Warszawa
Kochani,
moja 2 letnia córeczka nagle zaczęła utykać na lewą nóżkę. Nie miała żadnego urazu,upadku etc który mógłby być przyczyną.
Wyginałam jej nóżkę w każdym miejscu,nie boli ją. Nie wiem jaka może być przyczyna....
Za tydzień.n idę z nią na bilans 2 latka to zapytam pediatry.
Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim ?????
 
reklama
Kochani,
moja 2 letnia córeczka nagle zaczęła utykać na lewą nóżkę. Nie miała żadnego urazu,upadku etc który mógłby być przyczyną.
Wyginałam jej nóżkę w każdym miejscu,nie boli ją. Nie wiem jaka może być przyczyna....
Za tydzień.n idę z nią na bilans 2 latka to zapytam pediatry.
Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim ?????
Witam!
Mój smyk w styczniu tego roku przechodził, to samo.
Miał prześwietlenia robione, wizyty u specjalisty i nic nie wykazało. Wcześniej jednak był przeziębiony <może Twoja córcia też?>. Trafiłam w końcu w szpitalu na lekarza, który mi doradził, żeby przez 5 dni podawać, dziecku nurofen wg zaleceń na ulotce. Okazało się, że po 3 tygodniach kuśtykania przez młodego, pomógł nurofen w syropie :-D. Wyjaśnił mi to tak, że po prostu wdał się jakiś stan zapalny <w mięsień, organizm> i dziecko mi kuśtykało.
 
hej mój brat jak miał 5 lat też kuśtykał na jedną nogę okazało się że miał wodę w kolanie przez 2 tyg. nie mógł chodzić więc może warto pokazać córkę lekarzowi :)
 
Witam
Mój Jasiek miał na początku tego roku identyczne objawy. Diagnoza- Zwiewne zapalenie stawu biodrowego po przebytym przeziębieniu. 3-5 dni zalecił lekarz podawanie leku przeciwzapalnego. My podawaliśmy ibum i po 2 dniach minęło. Dzieje się tak że wirus odpowiedzialny za przeziębienie przenosi się do stawu biodrowego. Zdróweczka !!!!!
 
Witam
Mój Jasiek miał na początku tego roku identyczne objawy. Diagnoza- Zwiewne zapalenie stawu biodrowego po przebytym przeziębieniu. 3-5 dni zalecił lekarz podawanie leku przeciwzapalnego. My podawaliśmy ibum i po 2 dniach minęło. Dzieje się tak że wirus odpowiedzialny za przeziębienie przenosi się do stawu biodrowego. Zdróweczka !!!!!
U nas było dokładnie to samo tylko z kolanem.
Pozdrawiam serdecznie.
 
byliśmy wczoraj u lekarza, zbadał ją, stwierdził że jest zdrowa :)
być może ma lekkie zapalenie stawu biodrowego ale powinno minąć
ma oszczędzać nóżkę (nie wiem jak ją zmusić żeby mniej chodziła :-)) i podawać przed 4 dni ibufen 3 razy dziennie
Mam nadzieje że minie :)
 
Do góry