reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spuchnięty policzek przy ząbkowaniu??

Violett

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2010
Postów
7 392
Miasto
Warszawa
Witam.

Czy możliwe jest by podczas ząbkowania spuchł policzek??
Moja córeczka jest na etapie ząbkowania, dziąsła są opuchnięte i czerwone.
Wczoraj miała gorączkę, dwa razy zwymiotowała, po jakims czasie zauważyłam ze lewy policzek jest zaczerwieniony i troche opuchnięty. Czy to może być wina ząbkowania?? Jeżeli tak to jak pomoc córce?? Robić jakies oklady na policzek??

Proszę o odpowiedz, z góry dziękuje.
Pozdrawiam Wiola
 
reklama
Witam.

Czy możliwe jest by podczas ząbkowania spuchł policzek??
Moja córeczka jest na etapie ząbkowania, dziąsła są opuchnięte i czerwone.
Wczoraj miała gorączkę, dwa razy zwymiotowała, po jakims czasie zauważyłam ze lewy policzek jest zaczerwieniony i troche opuchnięty. Czy to może być wina ząbkowania?? Jeżeli tak to jak pomoc córce?? Robić jakies oklady na policzek??

Proszę o odpowiedz, z góry dziękuje.
Pozdrawiam Wiola


Witaj
Jak się obecnie sprawy maja?
Zwykle ząbkowaniu może towarzyszyć temperatura ale nie przekraczająca 38st . Często na ząbkowanie nakładają się inne infekcje, które nie mają związku z wyrzynaniem się ząbków.

Jeśli taka sytuacja jak wyżej się powtarza, zalecana jest wizyta u Waszego pediatry prowadzącego, celem oceny stanu zdrowia dziecka.

Daj znać jak jest teraz.
Pozdrawiam
KBM
 
Dziękuje za odpowiedz.

U nas troszkę się poprawiło. Ale wyszlo duzo ząbków bo dolne 2,3,4 i górne 4. Biedna sie nameczyła bardzo ale juz jest lepiej, jeszcze troszkę bolą ja ząbki bo przy jedzeniu sie uraza i placze ale duza poprawa.
 
Mam jeszcze pytanko, czy możliwe zeby teraz z dziąsełek leciała krew?? Dzisiaj jak jadla mleko z butelki zobaczylam pozniej troche krwi, wszystkie zęby są już przebite oprocz 4, bo nie przebily sie cale jeszcze.

Dziękuje za odpowiedz
 
Do góry